Gündem

2023 MODEL HYUNDAI ELANTRA YENIDEN YOLLARDA GÜNCEL

2023 MODEL HYUNDAI ELANTRA YENIDEN YOLLARDA GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde 2023 MODEL HYUNDAI ELANTRA YENIDEN YOLLARDA ile ilgili bilgi aktaracağız. 2023 MODEL HYUNDAI ELANTRA YENIDEN YOLLARDA ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

2023 MODEL HYUNDAI ELANTRA YENIDEN YOLLARDA

Sedan araçlar içinde uzun süre önemli satış adetlerine ulaşan Elantra modeli 2023 senesinde geliştirilen tasarım ve teknoloji anlayışıyla yeniden satışa sunulmaya başlandı. Sedan olarak satışa sunulan bu araç özellikle geniş ve kullanışlı bir iç alan ile bagaj özelliğine sahiptir. Ara. Hem 6 ileri manuel hem de otomatik vites detaylarına sahip iki farklı donanım paketiyle satışa sunulmaktadır.

Atmosferik bir motora sahip olan ve 123 beygirlik bir güç üreten bu araç özellikle yakıt fiyat aralıklarının artmasınden sonra ilgi görmeye başladı. Toyota Corolla gibi LPG sistemine en uyumlu araçlardan biri olarak karşımıza çıkan Elantra 2023 modeli fiyat yönünden da yılın en ucuz sedan modellerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tüm modellerinin benzinli olarak satışa sunulduğu bu araçta iki farklı donanım paketi bulunmaktadır. Style donanım paketinde hem manuel hem de otomatik vites seçeneği bulunmaktadır. 2023 Elantra modelinin en üst donanım paketi olan Smart modeli ise yalnızca otomatik vites seçeneğiyle satışa sunulmaktadır. Tasarım yönünden bi hayli beğeni alan modeller içinde bulunan bu araç LPG uyumuyla dikkatleri çeken bir araçtır.

Ford Focus, Toyota Corolla gibi modellerle aynı segmentte bulunan bu araç bu araçlara göre daha az satılsa da özellikle teknoloji ve tasarım yönünden görülmesi gereken sedan modellerinden biri olmaya sürdürmekte.

Hyundai Elantra 2023 Fiyat Listesi

  • Yeni Elantra 1.6 MPI 123 PS Style Benzin Manuel: 617.000 TL
  • Yeni Elantra 1.6 MPI 123 PS Style Comfort Benzin Otomatik: 674.000 TL
  • Yeni Elantra 1.6 MPI 123 PS Smart Benzin Otomatik: 735.000 TL

Manuel ve otomatik şanzıman seçenekleriyle 2023 senesinde yollardaki yerini almaya devam edecek olan 2023 Elantra modelini Hyundai bayilerine uğrayarak daha yakında zamandan gözlemleyebilirsiniz.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu