Gündem

2023 MODEL FORD JOURNEY COURIER BINEK OTOMOBIL FIYATLARI GÜNCEL

2022 MODEL FORD JOURNEY COURIER BINEK OTOMOBIL FIYATLARI GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde 2022 MODEL FORD JOURNEY COURIER BINEK OTOMOBIL FIYATLARI ile ilgili bilgi aktaracağız. 2022 MODEL FORD JOURNEY COURIER BINEK OTOMOBIL FIYATLARI ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

2022 MODEL FORD JOURNEY COURIER BINEK OTOMOBIL FIYATLARI

Ford markasının en fazla satan modellerinden birisi olan Ford Courier aracının binek otomobil kategorisinde bulunan Journey Courier modelinin güncel fiyat listesi ve teknik detayları bilgisi verildi. 2022 senesinin en fazla tercih edilecek binek araçlarından biri olması beklenen Journey Courier, özellikle aileler aracılığıyla en fazla rağbet gösterilen araçların başında gelmektedir.
Yeni Journey Courier 2022 modelinde dikkat çeken özellikler içinde aracın 1.5 litre dizel bir motor özelliğiyle son derece düşük bir yakıt tüketimi göstermesidir. Araç 100 km’de hemen hemen 5 litrelik bir tüketim oranına sahiptir. Aracı performans yönünden değerlendirecek olursak 100 beygirlik bir motor ve 215 tork özelliğiyle son derece iyi bir çekiş gücüne sahiptir.
Tasarım yönünden da çok bi hayli beğeni alan bu araç ikinci el piyasasında bi hayli hızlı bir biçimde el değiştiren ve çok fazla kişi aracılığıyla takip edilen modellerden biridir. Değer kaybı yaşatmayan bu aracı ikinci el piyasasında diğer ticari araçlara göre daha bi hayli hızlı satabilirsiniz.

2022 Ford Journey Courier (Binek Otomobil) Fiyatları

  • Trend Dizel 6 İleri Manuel 1.5L TDCi 100PS: 468.400 TL
  • Titanium Dizel 6 İleri Manuel 1.5L TDCi 100PS: 552.400 TL
  • Titanium Plus Dizel 6 İleri Manuel 1.5L TDCi 100PS: 557.300 TL

Standart paketlerde 195/60/R15 Lastikler ve 15” Çelik Jantlar & Tam Boy Jant Kapağı yer alırken üst donanım düzeylerinde 195/55/R16 Lastikler ve 16” Alüminyum Jantlar bulunmaktadır.
Geniş bir bagaj hacmi arayanlar için bu araç tam 700 litrelik bir bagaj alanı sağlamaktadır. Araçta bulunan bagaj son derece kullanışlı bir alan olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca bu modelde 44 litrelik bir yakıt deposu barındırmaktadır.
258 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Journey Courier modelinde Trend, Titanium ve Titanium Plus olmak üzere üç farklı donanım paketi bulunmaktadır. Bilhassa Titanium Plus modeli donanım ve teknoloji yönünden olağanüstü bir konfor ve sürüş keyfi sağlamaktadır.
Birçok teknolojik detaveya sahip olan bu aracın özellikleri ve tasarı son derece beğenilmektedir. Siz de konfor ve teknolojiyi dizel motor gücüyle birlikte yaşamak ve hafif ticari araç modeli olan bu araca binek otomobil konforuyla sahip olmak için en yakın Ford bayilerine uğrayabilirsiniz.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu