Gündem

2023 HONDA ACCORD YENI YÜZÜYLE YOLLARDA GÜNCEL

2023 HONDA ACCORD YENI YÜZÜYLE YOLLARDA GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde 2023 HONDA ACCORD YENI YÜZÜYLE YOLLARDA ile ilgili bilgi aktaracağız. 2023 HONDA ACCORD YENI YÜZÜYLE YOLLARDA ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

2023 HONDA ACCORD YENI YÜZÜYLE YOLLARDA

Honda markasının en kuvvetli otomobillerinden biri olarak ülkemizde satışa sunulan ve lüks araç segmentinde önemli bir yere sahip olan Accord 2023 modeliyle alakalı yaptığımız araştırmada elde ettiğimiz verileri sizinle paylaşmak istiyoruz.
1.5L VTEC Turbo Benzin motor özelliğiyle satışa sunulan bu araçta iki farklı donanım paketi bulunmaktadır. Executive ve Executive+ şeklinde satışa sunulan bu iki donanım paketi içinde birkaç farklı özellik dışında kalan diğer donanımlar aynı detaya sahiptir.

Honda Accord 2023 Fiyat Listesi

  • 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive: 1335.500 TL
  • 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive+: 1372.100 TL

190 beygir ve 260 torkluk bir performans değerine sahip olan 2023 Honda Accord modelinde 4X2 önden çekiş sistemi bulunmaktadır. Performans yönünden son derece iyi olan bu araç hem hızlı hızlanabilmekte hem de çekiş gücü yönünden yokuşlarda performans kaybetmeden çıkabilmektedir.

Sürekli değişken vites özelliği olan CVT şanzımana sahip olan bu araçta 56 litrelik bir yakıt deposu ve 573 litrelik bir bagaj alanı bulunmaktadır. 8,9 saniyede bir ivmelenme süresine sahip olan bu araç 220 km hıza kadar ulaşabilmektedir.

Son derece modern tasarım, gelişmiş bir yaşam alanı ve üst düzey performansla zamana göğüs geren araçların başında gelen ve kusursuz bir kullanım keyfi sunan 2023 Honda Accord modelinde üst düzey donanımlar standart olarak sunulmaktadır. 1 milyon 4 yüz bine ulaşan fiyatıyla dikkatleri üzerine çeken bu araç ulaşılması kolay olmayan modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sürüş keyfini artırmaya yönelik olarak kullanılan ve ferah bir iç hacim sunan açılabilir cam tavan özelliğiyle ilgi gören bu araçta uzaktan çalıştırma sistemi ve bir çok güvenlik özelliği standart olarak sunulmaktadır.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu