Gündem

2023 HONDA ACCORD FIYATLARI VE ÜST DÜZEY TEKNOLOJISI GÜNCEL

2022 HONDA ACCORD FIYATLARI VE ÜST DÜZEY TEKNOLOJISI GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde 2022 HONDA ACCORD FIYATLARI VE ÜST DÜZEY TEKNOLOJISI ile ilgili bilgi aktaracağız. 2022 HONDA ACCORD FIYATLARI VE ÜST DÜZEY TEKNOLOJISI ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

2022 HONDA ACCORD FIYATLARI VE ÜST DÜZEY TEKNOLOJISI

2022 senesinin dikkat çeken modellerinden birisi olan Honda Accord performans yönünden geliştirilmiş Turbo benzinli motoru ile satışa sunulmaya sürdürmekte.  2022 Accord modelinde dikkat çeken özelliklere geçmeden önce size aracın güncel fiyat aralıklarını açıklayalım fiyat listesinden sonra da aracın tüm ayrıntılarını performans değerlerini yakıt tüketimini sıra sıra siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk ve bu yazımızda da bu bilgilere varabilirsiniz.

1.5 litre Turbo benzinli motor seçeneği ile satışa sunulan bu araçtan maksimum güç yani beygir oranı 190 aracın maksimum tork özelliği ise 260 olarak ölçülmüştür. Araç 1498 CC hacme sahiptir. 4 x 2 önden çekişli bir araç  olan 2022 Honda Accord modelinin  1539 kilogram ağırlığı bulunmaktadır.

CVT  sürekli olarak değişken şanzıman özelliği ile satışa sunulan Honda Accord modelinde aracın ulaştığı maksimum sürat saatte 190 kilometre iken bu araç 0’dan 100’e hemen hemen 9 saniyede ulaşmaktadır.

2022 Honda Accord Fiyat Listesi

  • 2022 Accord 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Elegance: 920.900 TL
  • 2022 Accord 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive: 960.500 TL
  • 2022 Accord 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive+: 980.200 TL

2022 Honda Accord şehir içinde 7 litre,  şehir dışında ise 5,5 litre civarında bir yakıt tüketimine sahip olduğunu aktarabiliriz.  4900 1 milimetre uzunluğuna 1862 milimetre alanıne 1442 metre yüksekliğine sahip olan Accord  modelinin  aks mesafesi ne bakacak olursak 2830 milimetre olarak ölçülmüştür.

2022 model Honda Accord modelinde 56 litrelik benzinli bir yakıt deposu bulunmaktadır.  Aracın bagaj hacmi ise 573 litre civarındadır.  Bu alanın sportif bir  Sedan modelinde son derece kullanışlı bir alan olduğunu aktarabiliriz.

Donanım yönünden da son derece önemli özelliklerin olduğu bu araçta dikkat çeken özelliklere bakacak olursak ilk etapta açılabilir cam tavan, çift bölgeli otomatik klima, ön ve arka park sensörleri, geri görüş kamerası gibi önemli teknolojilerin olduğunı görebilmekteyiz.

2022 Honda  Accord şimdi modelinin teknolojik detaylarına incelediğimizde araçta Honda Connect multimedya sistemi,  kablosuz şarj ünitesi, bluetooth bağlantısı USB girişi,  ön konsolda 12 volt güç çıkışı de 8 inç dokunmatik multimedya ekranı bulunmaktadır.  Bilhassa teknolojik yönünden Günümüzde kullanılan hemen hemen tüm donanımlar Bu araçta standart olarak bulunmaktadır.

En son aracın tasarımsal detaylarına incelediğimizde ilk dikkati çeken 18 inç Alüminyum alaşımlı jantlara sahip olmasıdır.  Ayrıca LED arka stop lambası, LED ön sis farları gibi özelliklere de sahip olan Bu araçta karartılmış arka camlar köpekbalığı sırtı anten gibi önemli özelliklerde bulunmaktadır.

Aracın iç donanım özelliklerinde ise elektrikli park freni, Econ özelliği, Gözlük saklama  bölmesi,  direksiyondan kumandalı müzik sistemi,  direksiyondan vites değiştirme kulakçıkları gibi önemli özellikler bulunur.

Yılın en dikkat çeken araçlarından birisi olarak piyasada takılmaya devam eden 2022 Honda Accord modelini Siz de yakında zamandan tanımak ve aracın güncel Bilhassarini yakında zamandan görmek daha aracın test sürüşleri ne katılarak Turbo benzinli motoru yakında zamandan test ederek bu aracın performans değerlerini görebilmek için en yakın Honda Showroomlarından birini uğrayabilirsiniz.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu