Gündem

2023 FORD MONDEO DIKKAT ÇEKEN FIYATIYLA SATIŞTA GÜNCEL

2022 FORD MONDEO DIKKAT ÇEKEN FIYATIYLA SATIŞTA GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde 2022 FORD MONDEO DIKKAT ÇEKEN FIYATIYLA SATIŞTA ile ilgili bilgi aktaracağız. 2022 FORD MONDEO DIKKAT ÇEKEN FIYATIYLA SATIŞTA ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

2022 FORD MONDEO DIKKAT ÇEKEN FIYATIYLA SATIŞTA

Ford markasının lüks sedan araçlarından biri olarak satışa sunulan Mondeo aracın fiyatı bilgisi verildi. 1 milyon TL’ye varan fiyatıyla dikkatleri üzerine çeken bu araç aynı segmentte bulunan Talisman, Insignia, SuperB ve Passat gibi modellerle yarışmaya sürdürmekte.
8 ileri otomatik şanzımanlı Mondeo 2022 modelinde 2.0L turbo dizel bir motor bulunmaktadır. Son derece kuvvetli bir gücüne sahip olan bu araçta 190 beygirlik bir motor mevcuttur. Araç tam otomatik şanzıman özelliğiyle ve sportif tasarım anlayışıyla yılın en önemli makam araçlarından biri olarak piyasaya sürülmeye devam edilmektedir.

2022 Model Ford Mondeo Fiyatı

2.0L EcoBlue 190PS Titanium Dizel 8 İleri Otomatik 4 Kapı: 1.665.400 TL

Akıllı güvenlik teknolojileriyle donatılan bu araçta performans ve güvenlik en üst düzeyye çıkarılmıştır. Araçta güvenlik özellikleri yönünden konforu yarayacak bir çok özellik standart olarak sunulmaktadır.

Yeni Mondeo dizel motor seçeneğiyle satışa sunulurken yakıt performansı yönünden değerlendirdiğinde bu kadar kuvvetli bir motora sahip olmasına karşın son derece iyi tüketim oranlarına sahiptir. Araç 100 km’de karma olarak 5,5-6 litre içinde bir yakıt tüketimine sahiptir. Aracın şehir içindeki tüketim oranı ise 7 litre civarındadır.

Araçta 17” Alüminyum Alaşım Jant standart olarak sunulurken 18” Alüminyum Alaşım Jant seçeneği ise opsiyonel olarak kullanabileceğiniz donanımlardan biridir. Yeni Mondeo modelinde 429 litrelik bir bagaj alanı bulunmaktadır. Normal sedan modellere göre daha ufak bir bagaj alanına sahip olduğunu aktarabiliriz.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu