Başvurular

2022 yılı MSB personel alımı sınav duyurusu yayınlandı 2022

2021 yılı MSB işçi alımı sınav açıklamasu yayınlandı 2022, iş başvuruları bölümünde 2021 yılı MSB işçi alımı sınav açıklamasu yayınlandı ile ilgili bilgi aktaracağız. 2021 yılı MSB işçi alımı sınav açıklamasu yayınlandı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

2021 yılı MSB işçi alımı sınav açıklamasu yayınlandı

 MSB Personel Temin Dairesi Başkanlığı tatarından yayına giren son açıklama ile Milli Savunma Bakanlığı Bünyesinde fabrika müdürlüğüne alınacak olan Aşçı ve Bilgisayar işletmeni olarak alınacak daimi işçi kadrosunda bulunan personellerin sınav için durumu yayınlandı.

Savunma Bakanlığı 2. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü aracılığıyla iş kanunu hükümlerine göre çalıştırılmak üzere gereksinimi olan ve önceden İŞKUR üzerinden başvuruları alınan engelli işçi alım sınavı için sınava girecek bireyler bilgisi verildi.

milli-savunma1.jpg

Yapılan açıklamaya göre Türkiye İş Kurumu Kayseri İl Müdürlüğü aracılığıyla  gelen listede 03 Mayıs 2021 tarihi ile 07 Mayıs 2021 tarihleri içinde evrak teslimi yapan kamu personeli adayları içinden sınava girmeye hak kazanan adayların isimleri bilgisi verildi.

MSB aracılığıyla yayına giren bu ilan ile başvuru yapan ve evrak teslim eden adayların aşağıdaki link üzerinden durumlarını kontrol ederek isimlerinin sınava girmesi yönünde olumlu olması halinde MSB aracılığıyla 24 Mayıs 2021 ile 28 Mayıs 2021 tarihleri içinde 2. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğünde sınav yapılacak.

MSB 2021 işçi alımı ilanı ile durumunuzu öğrenmek istiyorsanız https://personeltemin.msb.gov.tr/IsciAlimSonuc/IsciAlimSonuc adresi üzerinden durumunuzu öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu