Başvurular

2022 Bekçi alımı ilanları yayınlandı! İŞKUR Mayıs Başvurusu 2022

2021 Bekçi alımı ilanları yayınlandı! İŞKUR Mayıs Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde 2021 Bekçi alımı ilanları yayınlandı! İŞKUR Mayıs Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. 2021 Bekçi alımı ilanları yayınlandı! İŞKUR Mayıs Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

2021 Bekçi alımı ilanları yayınlandı! İŞKUR Mayıs Başvurusu

2021 bekçi alımı ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlara göre EGM ve Jandarma dışında özel bekçi alımı ilanları Türkiye İş Kurumu dile getirdi. bekçi alımı İŞKUR açık iş ilanları sayfası sayfa sonunda siz değerli okurlarımıza sunduk.

Başvurusu aşağıda verilen başvuru ekranı ile giriş yapılarak ilanlara varabilirsiniz. Bu alımlarda ikamet şartı yer almıyor. Alımı yapacak şehirde işe alınmanız durumunda ikametinizi o şehre alabilirsiniz.

Özel bekçi alımı başvuru koşulları

Türk vatandaşı olması,

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

18 yaşını tamamlamış olmak,

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımaları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları gerekmektedir.

Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması belge ile istenecektir.

Ankara, Adana, Gaziantep, Manisa, İstanbul, Aydın, Samsun, Antalya, Kırklareli, Tekirdağ, Yalova ve Kayseri şehirleri alım yapacaktır.

bekci-alimi-ilanlari.jpg

Kamu kurumları alımları yakın günlerde bunun bunun yanında yapması bekleniyor. O ilanları kaçırmamak için sayfa sonunda verilen ücretsiz cep uygulamasını indirin.

Özel bekçi alımına başvuru yapacaklar adresi kopyalayıp yeni adrese yapıştırdığınızda ilanlara varabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2164

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu