Müşteri Hizmetleri

1V1Y.Com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1V1Y.Com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde 1V1Y.Com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. 1V1Y.Com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

1V1Y.Com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1V1Y yani Bir Varmış Bir Yokmuş 2011 senesinin Ekim ayında kurulmuş bir alışveriş sitesidir. Türkiye’de ses getiren ve ileri gelen çoğu markanın en güncel ürünlerini en uygun fiyattan üyelerine sağlamaktadır. Günümüz modasına uygun binlerce ürün seçeneği ile üyelerine bol seçenekli ve keyifli bir alışveriş sağlamaktadır. Yaptığı kampanya ve indirimlerle, her geçen gün değişen modayı takip eden güncel ürün seçenekleri ile bir çok birinin tercihi olmuş durumdadır.

1V1Y.com’da bulunan bazı ürün kategorileri şöyledir; kadın, erkek, çocuk, ayakkabı ve çanta, genç ve spor, saat ve aksesuar kozmetik, ev. 1V1Y.com’un ortak markaları ise şu biçimdedir; Converse, Derimod, Diesel, Hotiç, İpekyol, Koton, Ommedya, Perspective, Saat & Saat, Tekin Acar Cosmetics, Twist, Vetrina Vitrin, Zeki Triko.

1V1Y.com’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine hafta içi saat 08.00 ile 21.00 içinde, hafta sonu ise saat 10.00 ile 19.00 içinde varabilirsiniz. Bu çağrı merkezi aracılığıyla siparişinizin durumu ile ilgili bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir, ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

1V1Y.COM Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 56 64

Arama Kelimeleri: 1v1y.com iletişim bilgileri, 1v1y.com telefon no, 1v1y.com irtibat tel, 1v1y.com canlı destek, 1v1y.com müşteri temsilcisi, 1v1y.com şikayet hattı

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu