Müşteri Hizmetleri

19 Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

19 Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde 19 Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. 19 Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

19 Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kanal D ekranlarında yayına giren 19 yarışması, 2017 senesinin mayıs ayından bu yana siz kıymetli seyredenleri ile buluşmaktadır. 19 yarışmasının sunuculuğunu Barış Kılıç yapmaktadır. 19 yarışması, haftanın 4 günü saat 23.45’te Kanal D ekranlarında televizyon severlerle buluşmaktadır.

Yarışmada her bir soru için yarışmacılara 19 saniyelik bir süre verilmektedir. Yarışmacılar devamlıdır, sürekli olarak yeni bir yarışmacının katılacağı yarışmada iki kişi yarışmaktadır. İkili düellonun ardından 19 soruveya doğru yanıt veren yarışmacı tam 19 milyon TL’lik büyük ödülün sahibi olacaktır. Ödülü ile Türk televizyon tarihinin rekor ödülüne sahiptir.

19 yarışmasına ulaşabileceğiniz 19 iletişim numarası, 19 yarışması whatsapp hattı gibi numaralar ne yazık ki bulunmamaktadır.

Lakin aşağıda dile getirdiğimiz başvuru formu aracılığıyla 19 yarışmasına başvuruda bulunabilir, programa katılabilirsiniz.

19 Yarışması Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: 19 yarışması iletişim bilgileri, 19 yarışması telefon no, 19 yarışması irtibat tel, 19 yarışması canlı destek, 19 yarışması müşteri temsilcisi, 19 yarışması şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu