Başvurular

15 Kurum Kasım Ayı 14457 Memur, Personel, İşçi ve Kamu Personeli Alımı 2022

15 Kurum Kasım Ayı 14457 Memur, Personel, İşçi ve Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde 15 Kurum Kasım Ayı 14457 Memur, Personel, İşçi ve Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. 15 Kurum Kasım Ayı 14457 Memur, Personel, İşçi ve Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

15 Kurum Kasım Ayı 14457 Memur, Personel, İşçi ve Kamu Personeli Alımı

15 Kamu Kurumu Kasım ayı 14457 kamu personeli alımı, işçi alımı, memur alımı ve anlaşmali işçi alımı başvuruları alınmaya başlandı. İş ilanları başvuru yapacaklar için her ilanın özel artlarını okuması gerekiyor.

Kurum başlıklarında mavi yazıya tıklayınca o kurumun bütün özel şartları ve kılavuzu içinde geliyor. İçerisine girerek şartları yerine getirdiğinizi düşündüğünüz ilana başvuru yapın. Adaylarda aranan yaş, öğrenim durumu, KPSS ve başvuru adresleri değişiklik gösterdiği üzere incelemeden işlem yapmayınız.

TİHEK Kamu Personel Alımı

İnsan Hakları Eşitlik Kurumu 10 anlaşmali işçi alımı yapıldığını dile getirdi. Güncel kamu personeli alımı için adaylar nasıl başvuru yapacağı ve tarihleri bilgisi verildi.

Rekabet Kurumu Devlet Memuru Alımı

Rekabet Kurumu 60 işçi alımı, memur alımı ve kamu personeli alımı başvuruları başladı. Rekabet Uzman Yardımcılığı işçi alımı için genel ve özel şartları yerine getiren adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

kasim-ayi-15-kurum-personel-alimi.jpg

Gazi Üniversitesi İşçi Alımı

Gazi Üniversite hastanesi aracılığıyla yayına giren resmi ilan açıklama ile bünyesine birden çok kadroda temizlik görevlisi, hasta bakıcı vb.. minimum lise mezunu 200 kamu personeli alımını anlaşma usulü ile alacak.

EÜAŞ Personel Alımı

Elektrik Üretim Anonim Şirketi EÜAŞ Türkiye’nin 10 şehrindeki şubelerinde çalıştırılmak üzere lise mezun 23 büro memuru ve teknisyen ünvanlı personeller alacak. Başvurusu Alınmaya ekranlara gelecek.

Sosyal Güvenlik Kurumu Personel Alımı

Sosyal Güvenli Kurumu anlaşmali kamu personeli alımı Ankara, Denizli ve Aydın şehirleri yapacak. Türkiye Cumhuriyet ve Avrupa Birliği aracılığıyla ortaklaşa finanse edilen Kayıtlı kadın işe alımının desteklenmesi projesi personel seçme sınavı ilanı verildi.

ÇSGB Kamu Personel Alımı

ÇSGB kamu personeli alımı 125 kişi başvuru şartları ve tarihleri bilgisi verildi. Çalışma uzman yardımcısı alımında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı aracılığıyla yapılan bilgilendirmede adayların kılavuzun tamamını dikkate alması gerekiyor.

Şeyh Edebali Üniversite Kamu Personeli Alımı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafınca yayına giren 49 kamu personeli alımı ilanına göre bünyesine teknisyen, büro görevlisi, temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi alımı iş ilanları yayınlandı. Lise- ön lisans- lisans mezunları içinde alımlar yapılacaktır.

Niğde Bahçeli Belediye Memur Alımı

Niğde Bahçeli belediyesi bünyesine alınacak Ayniyat memuru alımı ve ambar memuru alımı ünvanlarında 2 kişi işçi alımı yapılıyor. Başvurusu nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı paylaşıldı.

kamu-isci-alim.jpg

KOSGEB Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

KOSGEB Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı adı altında çalıştırılacak anlaşmali kamu personeli alımı yapılacak. Başvurusu alınan ilanda 3 kişi istihdam edilecek.

Gümüşhane Üniversite Kamu İşçi Alımı

Üniversite 7 daimi işçi alımı hangi şartlarda yapacağı paylaşıldı. Lise mezunu adaylar bu alıma başvuru nasıl yapacak. Alınacaklar destek personeli (temizlik personeli alımı) olarak hizmet verecektir.

Savunma Sanayi Devlet Memur Alımı

Savunma Sanayi Başkanlığı 20 uzman yardımcısı alımı yapıldığını dile getirdi. Alımlarda öğrenim durumuna göre açılan kontenjanlar değişiyor. Başvurusu ekranlara gelecek.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Memur Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı son dakika resmi kamu personeli alımı iş ilanı ile bünyesine 15 kişi kariyer A grubu kadroda personeller alacak. Başkanlık aracılığıyla yapılan bilgilendirmede personeller Genel İdare Hizmetleri sınıfından ve giriş sınavı düzenlenmek suretiyle seçilecekler.

Diyanet İşleri Başkanlığı Personel Alımı

Diyanet İşleri aracılığıyla yapılan bilgilendirmede (KKÖ) Kur’an Kursu Öğreticisi 1500 kişi, (İ-H) İmam – Hatip 5600 kişi, (M, K) Müezzin Kayyım 700 kişi toplam 7800 kadroya kamu personeli alımı gerçekleştirilecek.

MEB 6132 Personel Alımları

Milli Eğitim Bakanlığı 6132 kamu personeli alımı ilanını kılavuz yayınlayarak dile getirdi. Alımı yapılacaklara ilişkin kontenjan tablosu ve başvuru şartlarını sundu. MEB işçi alımı başvuruları nasıl yapılacağı bilgisi verildi.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu