Bilgi Arşivi

13 Şubat Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

13 Şubat Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde 13 Şubat Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. 13 Şubat Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

13 Şubat Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

13 Şubat Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Erzincan şehir merkezinde bulunan hastane il merkezi ve çevre ilçelerde bulunan vatandaşlara sağlık hizmeti sağlamaktadır. Şehrin tam ortasında bulunan konumu ile bi hayli hızlı ve kolay biçimde erişilebilir.

Oldukça modern ve yetkin bir kurum olan 13 Şubat hastanesi 2021 yılı itibari ile her türlü tıbbı olanağa sahip olup tüm hastalıkların etkin tanı ve nasıl tedavi edileceğini yapabilecek bir kurumdur.

Gerekli durumlarda ilçe hastanelerden gelen hastalara da sağlık hizmeti vermekte olan kurum Erzincan il merkezinin tüm sağlık hizmeti gereksinimini sorunsuz bir biçimde karşılayabilmektedir.

13 Şubat Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu13 Şubat Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

13 Şubat Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum tüm devlet hastaneleri gibi bir kamu kuruluşu olduğundan personel ve işçi alımlarını da devlet kanalları üzerinden gerçekleştirmektedir.

Bu bağlamda hastane ihtiyaçları ışığında anlaşmali yahut kadrolu olarak işçi alımı gerçekleştirebilmekte olup anlaşmali personelin ardındandan kadroda yer bulma şansı bulunmaktadır. Sözleşmeli personel alımlarında T.C. Anayasası’nın güncel maddesi esas alınır.

Adaylar, 27/06/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23’üncü madde kapsamı içinde sürekli olarak işçi kadrosuna geçiş için başvuruda bulunabilmektedir.  Bu başvurular ile alakalı ayrıntıları kurumun kendisinden alabilirsiniz.

Kurumun tüm iş ilanları mevcut kamu kanalları olan ilan.gov.tr, resmî gazete yahut İŞKUR adreslerinden takip edilebilir. Alımlar belirli bir zamanda yapılmadığından bu kaynakları sürekli olarak inceleyerek şansınızı arttırabilirsiniz.

13 Şubat Devlet Hastanesi İş İlanları

Kurum adı altında alım yapılacak bazı pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı istenmektedir. Hemşirelik vb. pozisyonlarda anlaşmali yahut kadrolu başvuru fark etmeksizin istenen puan türünden bir sınav sonucuna sahip olmanız gerekmektedir. İstenen puan türleri yayına giren ilanlarda belirtilmekte olup farklı puan türleri kabul edilmemektedir.

Bu bağlamda bir devlet hastanesinde memur, hemşire vb. pozisyonlarda çalışma hedefi bulunan adayların güncel olarak bir KPSS puanına sahip olmaları bi hayli mühimdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu