Başvurular

12 Kamu Kurumu İlanları: 663 Devlet memur ve personel alımı başvuruları 2022

12 Kamu Kurumu İlanları: 663 Devlet memur ve işçi alımı başvuruları 2022, iş başvuruları bölümünde 12 Kamu Kurumu İlanları: 663 Devlet memur ve işçi alımı başvuruları ile ilgili bilgi aktaracağız. 12 Kamu Kurumu İlanları: 663 Devlet memur ve işçi alımı başvuruları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

12 Kamu Kurumu İlanları: 663 Devlet memur ve işçi alımı başvuruları

12 Kamu Kurumu yeni ilanlar yayınlayarak başvuru kabul etmeye sürdürmekte. Devlet kurumunda güvenceli olarak çalışmak isteyenler bu alımları bekliyordu. Memur, anlaşmali, kamu personeli, işçi ve işçi alımı yapılıyor.

Alımı Yapan Kamu Kurumları

Adli Tıp Kurumu, Milli Eğitim Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bursa Belediye, BBDK Kayseri Üniversitesi, Kamu Gözetimi Kurumu, Tarım ve Orman Bakanlığı, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Milli Savunma Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve Devlet Su İşleri Alımı yapan kurumlar olarak paylaşımı yaptı.

Her ünvana ve kuruma göre başvuru şartları tarihleri farklıdır. Alınacak kişi sayısı ile birlikte sayfa sonuna ilave edilen haber detaylarda kılavuzları bulacaksınız.

12-kamu-kurumu-ilanlari-devlet-memur-ve-personel-alimi-basvurulari.jpg

Adli Tıp Kurumu 79 kamu personeli alımı başvuruları davam ediliyor. 22 Nisan tarihi bitimine kadar başvurular devam edecek. Alım 5 ünvanda yapılıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı 10 anlaşmali kamu personeli alımı yapıyor. MEB başvuruları 26 İle 30 Nisan tarihlerinde yapılacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 47 büro memuru ve kamu personeli alımı KPSS 2021/5 tercihlerini 21 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar yapabilecek.

Bursa Osmangazi Belediye Başkanlığı 15 düz memur alımı ve zabıta alımı yapılacağı bilgisi verildi. Kadrolu alıma başvurular KPSS 60 puanı olanlar içinden yapılacak.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu 120 memur alımı yapıyor. Alım uzman yardımcısı olarak yapılacak. Başvurusu 30 Nisan tarihinde sona erecek.

Kayseri Üniversitesi 1 anlaşmali destek personeli alımı yapıyor. Türkiye genelinden KPSS 60 puanı bulunan adaylar başvurularını yapabilecek. Bu ilanda başvurular şuan alınıyor.

Tarım Orman Bakanlığı proje kapsamı içinde danışma memuru alımı yapıyor. Başvuru şekli ile birlikte adayların nasıl yapacağı bilgisi verildi. 25 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar başvuru yapılacak.

Kamu Gözetimi Kurumu kamu personeli alımı başvuruları sürdürmekte. Kadrolu güvenlik görevlisi alımı başvuruları 20 Nisan 2021 bitimine kadar devam edecek.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı 171 zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapıyor. KPSS 50 ve 60 puanları ile minimum lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

Milli Savunma Bakanlığı 200 kamu personeli alımı başvurularında sona gelindi. 21 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edecek.

Dışişleri Bakanlığı 2 sekreter alımı başvuruları 10 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak. minimum lise ve 41 üst yaş sınırı ile alım yapacak.

Devlet Su İşleri taşra teşkilatlarına 11 mühendis alımı yapılacağı açıklamaldu. Bu alımda Türkiye’de bulunan 8 şehre işe alımı yapılacak.

Aşağıda bulunan cep uygulamalarımızdan anlık olarak ücretsiz haber alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu