Başvurular

11 Kamu Kurumu Aralık Ayı 8788 İşçi Memur ve Kamu Personel Alımı İlanları 2022

11 Kamu Kurumu Aralık Ayı 8788 İşçi Memur ve Kamu Personel Alımı İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde 11 Kamu Kurumu Aralık Ayı 8788 İşçi Memur ve Kamu Personel Alımı İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. 11 Kamu Kurumu Aralık Ayı 8788 İşçi Memur ve Kamu Personel Alımı İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

11 Kamu Kurumu Aralık Ayı 8788 İşçi Memur ve Kamu Personel Alımı İlanları

11 Kamu kurumları 8788 personeli alımı, memur alımı, işçi alımı, işçi alımı, devlet işçi alımı ve sürekli olarak işçi alımı yapılıyor. Her ilanda ayrı yaş, öğrenim, KPSS ve daha diğer özel şartları yer alıyor.

Adaylar ilanlara ulaşmak için mavi yazılı başlıklara tıklama yöntemi ile detaylara varabilirsiniz. Başvuru tarihlerine ve kılavuzlara eriştiğinizda incelemeden başvuru yapmamanızı öneririz.

MİT Personel Alımı

Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanlığı kamu işçi alımı başvuru ekranını açtı. MİT koruma ve emniyet memuru alımı yapıyor. MİT işçi alımı koruma ve emniyet memuru branşında yapılacak. MİT kariyer başvurusu için sayfa sonuna link adresi ilave edilmiştir. Aralık ayı boyunca başvuru kabul edecek.

TCMB 40 Memur Alımı

Türkiye Cumhuriyeti Merkez bankası adı altında istihdam edilmek üzere işçi alımı yapıyor. İlana göre alınacaklara uzman yardımcısı ünvanı verilecek. 40 uzman yardımcısı alımı kılavuzu haberin sonunda yer alıyor. 13 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alıyor.

Aile Bakanlığı 15 Devlet Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı işçi alımı yapıyor. Aile Bakanlığı anlaşmali memur alımı hangi şartlarda ve nasıl yapacak. Kimler bakanlık ilanına başvuru yapabilir. 6 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edecek.

BDDK 9 Kamu İdari Personel Alımı Duyurusu

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu sekreter, şoför ve düz memur alımı yapıyor. Kamu personeli alımı niteliğinde olan ilana lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapacak. 8 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru alacak.

THY Müşteri Temsilcisi Alımı

Türk Hava Yolları işçi alımı için ilana çıktı. İlana göre minimum lise mezunu olan adaylar Türkiye genelinden bu alıma başvuru yapabilecek. Başvuru ekranı sayfa sonunda ulaşıme sunuldu. Aralık ayı boyunca başvuruları devam edecek.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi 77 Kamu Personeli Alımı

Eskişehir Osmangazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi devlet işçi alımı olarak istihdam yapıyor. Kaloriferci, sıhhi tesisatçı, hasta bakım personeli ve temizlik görevlisi alımı olarak sonuçlanacaktır. Personel alımı ilanına başvuru yapacaklar lise mezunu olacaktır. Başvurusu 8 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar alınıyor.

TUŞAS TAİ Personel Alımı İş İlanları

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii TUSAŞ aracılığıyla yayına giren iş ilanlarına göre adı altında çalıştırmak için yeni personel alımları başladı. Aralık ayı boyunca başvuru alacak.

Kamu Hastanesi 121 Sağlık Personeli Alımı

Atatürk Üniversitesi adı altında istihdam edilmek üzere kamu işçi alımı yapacağını ilan etti. Resmi gazete üzerinden yayımlanan ilanlarına göre 3 eczacı, 10 Hemşire, 2 psikolog, 8 sağlık teknikeri 6 röntgen teknisyeni alımı ile birlikte toplam 121 sağlık personeli alımı ve memur alımı yapıyor. 3 Aralık bitimine kadar başvuru alıyor.

ODTÜ 27 Personel Alımı

ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) aracılığıyla yapılan en son resmi kamu personeli alımı ilanı ile üniversite bünyesine minimum lise mezunu 42 anlaşmali işçi alımı yapıyor. 6 aralık 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alacak.

Şehir Hastanesi 52 Düz Memur Alımı

Tarsus Üniversitesi Türkiye genelinden başvuruları kabul edilecek olan yeni işçi alımı ilanı yayınlandı. İlana göre lise, önlisans yahut lisans mezunları bu kadrolu alıma başvuru yapabilir. 4/B olarak alım hangi şartlarda yapılacağı adayların ulaşımine sunuldu. 3 Aralık 2021 son gün olarak ilan edildi.

İstanbul Esenler Belediyesi Personel Alımı

Esenler Belediyesi aracılığıyla yapılan ilan açıklama ile yapılacak bu işçi alımına Türkiye genelinden herkes başvuru yapabilecek. 24-28 Ocak 2022 başvuru tarihleri olarak açılandı.

Günlük ilanlara anlık ulaşmak için cep uygulamamızı indirin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu