İnternet

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?, mobil hatlar bölümünde 101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır? ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında 101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır? başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır? 101 Okey Plus hile bulma; büyük bir kesimin favori oyunlarından olan 101 Okey Plus müdavimlerinin son haftalarda en fazla araştırdığı başlıklar içinde.

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

101 Okey Plus çip hilesi, 101 Okey Plus bilgisayardan giriş hilesi, 101 Okey Plus mobil cihazlar, telefonlar, tabletler için hile kazanma gibi konular yer alıyor. Biz de bu hususta bulunan bilgi eksikliğini en aza indirmek ve 101 Okey Plus oyuncularına hile bulma hususunda yardımcı olmak maksadıyla kapsamlı bir hile ve çip kazanma yazısı yayınlıyoruz. İyi kazanmalar.

101 Okey Plus Çip Hilesi

 

GameGuardian APK

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

Siz de 101 Okey Plus oynarken keyfinizin yetersiz çipler yüzünden bölünmesinden rahatsız oluyorsanız, az sonra sizlerle paylaşacağımız 101 Okey Plus çip hilesi yapma yöntemini deneyebilirsiniz.

  • Bu yöntem Android sisteme sahip telefonlarından yahut tabletlerinden 101 Okey plus oynayanlar için geliyor. Bu yöntemi hayata geçirmek için tek yapmanız gereken cihazınıza root işlemi yapmak ve GameGuardian APK uygulamasını telefonunuza yahut tabletinize indirmek.

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır? için sonraki aşama Game Guardian uygulamasını açmak ve  ‘’Uygulama Seç’’ kısmına girerek açılan pencerede 101 Okey Plus oyununu seçmek. Seçtikten sonra oyunumuzun açılış ekranı gelecek. Burada sahip olduğunuz çip sayısını gözlemleyebilirsiniz.

Daha sonra uygulamanın büyüteç ikonu ile gösterilmiş arama kısmına girmemiz ve ‘’Bilinen’’ seçeneğini seçmemiz gerekiyor. Yine açılan ekranda değer kısmına çip miktarınızı doğru olarak girdikten sonra ‘’Dword’’ diyor ve arıyoruz. Karşımıza çıkan listeden hepsini seçip tümünü düzenle diyoruz ve değer kısmına istediğimiz çip miktarını giriyoruz. Artık sonsuz çipinizin keyfini çıkarabilirsiniz.  101 okey plus çip hilesi başarı ile tamamlandı. 101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

İNTERNET HIZ TESTİ NASIL YAPILIR? HIZ TESTİ NEDİR?

101 Okey Plus Hile Bilgisayar

101 Okey Plus Hile Bilgisayar

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

Normalde yalnızca tabletler yahut telefonlar gibi mobil cihazlarda yahut Facebook üzerinden oynamaya uygun olan 101 Okey Plus oyununu çok seviyor ve bu keyfi bilgisayarınızda da sürdürmek istiyorsanız, sizin için hazırladığımız 101 Okey Plus hile bilgisayar tercih ederek giriş yapma yöntemini deneyebilirsiniz.

  • Bu yöntem birden fazla mobil oyunu bilgisayar üzerinden oynama olanağı sunan BlueStack platformunu kullanmak. Bu platformdan 101 Okey Plus indirmek için ilk kez BlueStack uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. İndirmek için TIKLAYINIZ… Daha sonra arama kısmına 101 Okey Plus yazarak ve enter tuşuna basmalısınız. Karşınıza çıkacak olan listeden ilk sırada bulunan 101 Okey Plus’ın üstüne tıklayarak indirme sayfasına gidebilirsiniz. İndirme sayfası tıpkı Google Play Store’da olduğu gibi, aynı görünümde açılacaktır. Buradan 101 Okey Plus oyununu indirdikten sonra karşınıza çıkacak olan ‘’Open’’ yahut ‘’Aç’’ yazan butona basmanız yeterli olacaktır. 101 Okey Plus hile bilgisayar ile 101 Okey Plus açma yöntemi işte bu kadar basit.

101 Okey Plus Hile Mobil

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

 101 Okey Plus hile mobil cihazlardan sürekli olarak kazanma taktiği öğrenmek isteyenler şimdi vereceğimiz güzel yöntemi tercih ederek 101 Okey Plus hile mobil için hile yapabilir; telefonlar ve tabletlerden istedikleri kadar oyun kazanabilirler. Üstelik bu yöntemi yapmak için herhangi bir uygulama yahut program indirmek gerekmiyor.

  • Bu yöntemi hayata geçirmek için ilk kez her zaman girdiğiniz gibi, herhangi bir oyuna girmeniz gerekiyor. Oyuna girdikten sonra hemen armağan gönderme kısmına gitmeniz gerekiyor. Bu işleme oyunun geri sayımı bittikten hemen sonra başlamanız bi hayli mühim.
  • Hediye gönderme bölümünden kendinize rastgele yiyecek, içecek, çiçek vb. bir armağan seçerek göndermelisiniz. Bu armağan gönderme işlemini sürekli olarak, yapabildiğiniz kadar bi hayli hızlı biçimde tekrar etmeniz gerekiyor. Bu taktiği yaptıktan sonra elinizin çok iyi geldiğini ve zahmetsiz bir biçimde sürekli olarak kazandığınızı, elinizin çok rahat bittiğini göreceksiniz. 101 okey plus hile mobil cihazlarda bu biçimde işliyor.

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Bedava İnternet

101 okey plus sürekli olarak güncellenen bir oyundur. Bu nedenle 101 okey plus hilelerinin bir ömrü mevcuttur. Sİzlerde bu fırsatlardan yararlanmak için elinizi hızlı tutmalısınız.

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır? başlıklı yazımız ile alakalı düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu