Müşteri Hizmetleri

10 Numara 5 Yıldız Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası

10 Numara 5 Yıldız Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde 10 Numara 5 Yıldız Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. 10 Numara 5 Yıldız Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası yazımızın detayları..

10 Numara 5 Yıldız Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası

Yarışma programlarının en bi hayli beğeni alan isimlerinden birisi olan İlker Ayrık’ın sunuculuğunu yaptığı, Temmuz 2017 senesinden beri yayında olan yarışma programı 10 Numara 5 Yıldız; her hafta pazar günleri saat 20.00’da seyredenleri ile buluşmaktadır.

Programın konsepti genelde şöyledir; biri diğerinden kabiliyetli çocuklar aileleri ile birlikte yarışma katılmaktadır. Yeteneklerini, özel gösterlerini ve çok özel performanslarını yine miniklerden oluşan jüri üyelerinin karşısında sağlamaktadır. Tabii ki bunların yanında ailelere çocukları ile ilgili sorular sorulmakta; bu soruların doğru bilinmesi halinde çok özel armağanler verilmekte; bilemeyen minikler ve ailelerine ufak bir sürpriz verilmektedir.

10 Numara 5 Yıldız programını ulaşabileceğiniz herhangi bir 10 Numara 5 Yıldız telefon numarası yahut 10 Numara 5 Yıldız Whatsapp başvuru hattı bulunmamaktadır. Lakin aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla başvuru formuna ulaşabilir; programa rahatlıkla başvuru uygulayabilirsiniz.

10 Numara 5 Yıldız Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: 10 numara 5 yıldız üniversitesi iletişim bilgileri, 10 numara 5 yıldız üniversitesi telefon no, 10 numara 5 yıldız üniversitesi irtibat tel, 10 numara 5 yıldız üniversitesi canlı destek, 10 numara 5 yıldız üniversitesi müşteri temsilcisi, 10 numara 5 yıldız üniversitesi şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu