Gündem

0 FAIZLI FORD 2023 YILI KAMPANYASI BAŞLADI! GÜNCEL

0 FAIZLI FORD 2021 YILI KAMPANYASI BAŞLADI! GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde 0 FAIZLI FORD 2021 YILI KAMPANYASI BAŞLADI! ile ilgili bilgi aktaracağız. 0 FAIZLI FORD 2021 YILI KAMPANYASI BAŞLADI! ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

0 FAIZLI FORD 2021 YILI KAMPANYASI BAŞLADI!

Ford binek araç modellerinde faizsiz olarak sunulan sıfır araç kredisi çerçevesinde siz de yeni bir araç sahibi olabilirsiniz. Ford değerinden yararlanarak Fiesta, Focus, Mondeo, Kuga, Puma ve Ecosport gibi modellere faizsiz sıfır araba kampanyaları çerçevesinde sahip olabilirsiniz.
Kampanya çerçevesinde satışa sunulan Ford Focus sedan segmentinin en önemli binek araçlarından biridir. Bilhassa performans, teknoloji ve yol tutuşu yönünden son derece güzel bir konfor sunan bu araç için kampanya koşulları çerçevesinde sunulan kredileri kullanabilirsiniz.
Ford Fiesta ise bu markanın tek hatchback modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. En bi hayli beğeni alan modellerden biri olarak ilgi görmeye devam eden bu araç da kampanya çerçevesinde satışa sunulmaktadır.
Makam aracı olarak kullanılan modellerden birisi olan ve dikkat çeken donanımlarıyla her geçen gün daha çok ilgi gören modeller içinde bulunan Mondeo modeline özel olarak da faizsiz araç kredisi sunulmaktadır.
Yılın en fazla satılan SUV modelleri içinde yer Kuga, her detayı ince bir işçilikle dizayn edilmiş araçlardan biridir. %0 faizli kredi desteğiyle bir SUV modeline sahip olmak isteyenlerin tercih edebilecceği araçlardan biridir.
Mini SUV kategorisinde bulunan SUV Crossover karışımı Puma ve Ecosport modelleri de Ford güvencesiyle satışa sunulmaktadır. Bu araçlar da kampanya çerçevesinde sunulan kredi destekleriyle satın alabileceğiniz araçlar içinde bulunmaktadır.,
0 faizli Ford kampanyaları çerçevesinde yukarıda gösterilen araçlar için tam 100 bin TL kredi kullanabilirsiniz. Bu bağlamda faizsiz kredi kullanmak isteyenler için 12 ay vadeli kredi desteği verilmektedir. 8.333 TL ödemeli 12 ay vadeli 100.000 TL kredi desteğiyle faizsiz krediden yararlanmak ve araçları daha yakında zamandan görmek için Ford bayilerine uğrayabilirsiniz.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu