Müşteri Hizmetleri

Zula Oyun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zula Oyun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Zula Oyun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Zula Oyun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Zula Oyun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zula Oyun Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Zula Oyun müşteri hizmetleri direk bağlanma, Zula Oyun müşteri temsilcisi direk bağlanma, Zula Oyun müşteri şikayetleri hakkında bilgi arayan bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zula Oyun Müşteri Hizmetleri

Günümüz Türkiye’sinin en popüler video oyunu olmasının dışında Türkiye’ nin ilk “MMOFPS” türündeki video oyunu olma özelliğine de sahiptir. 2015 senesinde piyasaya sürülen Zulaoyun.com video oyunu, “MadByte Games” aracılığıyla geliştirilmiştir. Oyunun Türkiye’ de ve dünya çapındaki sevkiyatı ise “Lokum Games” şirketi aracılığıyla gerçekleştirilmiştir. Türk yapımı bir oyun olması ile içindeki karakterler, haritalar ve tüm lokasyonlar Türk toplumundan ve Türkiye’ den izler taşımaktadır. Özellikle görsel efektleri ve tasarımları goğrudan Türkiye sokaklarından alınmış olması ile de bi hayli dikkat çekici olmayı başarmıştır. Zaten fazla kısa bir zaman zarfında Türkiye’ de en fazla oynana “MMOFPS” video oyunlarından birisi haline gelmiştir. Türkiye’ nin en fazla oynanan oyunlarından birisi olması sebebiyle Zula Oyun müşteri hizmetleri özellikle oyuncular aracılığıyla en fazla araştırılan konulardan birisi konumunda yer alıyor.

İnternet üzerinde Zula video oyunu, “zulaoyun.com” adresi üzerinden tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor ve kayıt işlemlerinin ardından hemen oynanmaya başlanabiliyor. Oyundaki ücretlendirmeler ise “oyun içi ücretlendirme” olarak, oyunla ilişkili çeşitli özelliklerinden sağlanıyor. Yani oyun ücretsiz olarak da oynanabiliyor fakat daha bi hayli hızlı gelişim yahut daha renkli bir oynanış için ek özellikler oyun içi satın alım ile alınabiliyor. Türkiye’ de çok kısa bir zaman dilimi içinde yüksek oyuncu sayılarına ulaşmayı başlayan Zula video oyunu, 2016 senesinde ilk yurtdışına çıkışını “Playspot” şirketi aracılığıyla Brezilya’ya yapmıştır. Ayrıca Avrupa ülkelerine de sevkiyatı yapılan oyun “IDC Games” aracılığıyla Avrupa ülkelerine pazarlanıyor. 7 farklı oyun moduyla keyifli oyun olanağı sunan Zula oyununa ilişkin yaşanan sorunlar yahut oyuna ilişkin bilgi almak için oyun tutkunları Zula Oyun müşteri hizmetleri desteği olup, olmadığını merak edebiliyor.

Zula Oyun Şikayet

Oyunun oynanışı sırasında yaşanan teknik problemler, hesap işlemlerindeki sorunlar ve çok daha yükseksı ile alakalı olarak oyuncular, destek talebinde bulunabiliyor. Özellikle de Zula Oyun şikayet konularını iletebilecekleri alakalı bir kanal arayışında olan oyun tutkunları, böyle bir destekten faydalanamıyor. Çünkü dünya çapında dizayn edilmiş ve piyasaya sürülmüş olan tüm “MMOFPS” video oyunu türündeki oyunlarda müşteri destek hizmetleri canlı olarak sağlanamıyor. Çok yoğun kullanıcı sayısının bulunduğu Zula video oyununda da üretici ve geliştirici aracılığıyla canlı müşteri temsilcisiyle destek sağlanmıyor. Lakin kullanıcıların şikayetlerini ve bunun yanında istek ve önerilerini iletebilecekleri destek bölümü yer alıyor.

Zula Oyun Telefon Numarası

Türkiye’ nin ilk “MMOFPS” video oyunu olma özelliğine sahip olan Zula Oyun telefon numarası yer almıyor. Oyuncular, oyun içinde oynanışta yahut hesap işlemlerinde herhangi bir problem ile yüz yüze kalmaları durumunda “Zula Destek” sayfasında bulunan yönergeleri kullanabiliyor. Bu yönergeler, kullanıcıların çok sık yaşadıkları sorunlar ve yazılım kaynaklı yaşanabilecek olası arızalara ilişkin olarak belirlenmiştir. Böylelikle kısa zaman zarfında poblemlerin çözümü sağlanabilmektedir. Lakin buradan çözüm sağlanamıyor yahut şikayet, istek ve öneri bildiriminde bulunulmak isteniyor ise müşteri hizmetleri canlı destek yer almıyor olsa da kullanıcılar farklı iletişim kanalları üzerinden kolay bir biçimde iletişime geçebiliyor.

Oyunun geliştirici ve dağıtıcı şirketlerinin da tüketicilerine goğrudan canlı müşteri hizmetleri üzerinden destek sağlamaması nedeni ile yalnızca elektronik posta adresi kullanılabiliyor. Yani Zula Oyun telefon numarası olmadığından oyuncular, her türlü hususta destek yahut bilgi alabilmek için destek sayfasını yahut, sosyal platform hesaplarını veya geliştirici firma mail adresi üzerinden destek alabiliyor. Bu çerçevede de MadByte Games şirketinin “[email protected]” elektronik posta adresinden istek, öneri ve şikayetlerin bildirimi gerçekleştirilebiliyor. İlgili birimlerden kısa zaman dilimleri içinde tüketicilere yanıtlar yine e-posta kanalı ile ulaştırılmaktadır.

Zula Oyun Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Zula Oyunun müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Onun yerine [email protected] mail adresinden veya destek sayfasından sorununuza çözüm bulacaksınızdır.

Zula Oyun Destek Sayfası
destek

Arama Kelimeleri: zula oyun şikayet, zula oyun müşteri hizmetleri, zula oyun müşteri temsilcisi, zula oyun telefon numarası, zula oyun irtibat tel

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu