Müşteri Hizmetleri

Yörsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yörsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Yörsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Yörsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Yörsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yörsan çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Yörsan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yörsan şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Yörsan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Yörsan, Yörükler Gıda Limited Şirketi’nin bünyesinde hizmet veren bir gıda şifrketidır. Yörükler Gıda Limited Şirketi 1964 senesinde kurulmuştur. 1984 senesinde Yörsan A.Ş. kurulmuştur. Yörsan, ülkemizin ilk beyaz peynir fabrikası niteliği taşımaktadır. Günümüzde bir çok kişi gıda alışverişinde Yörsan’ı tercih etmektedir. Müşteri tatminiyeti bi hayli çok olan Yörsan, gün geçtikçe hızla büyüyen bir şirkettir.

Yörsan Çağrı Merkezi Numarası

Süt ve süt ürünleri özellikle gelişmekte olan çocuklar için bi hayli mühimdir. Hayatımızın her yaşında bu ürünleri tüketmemiz gerekir. Bunların sağlıklı ve leziz gıdalar olarak üretilmiş olması da ayrı bir güzelliktir. Yağ oranları ayarlanmış, steril yerlerde hazırlanmış ve sizin damak tadınıza uygun olan ürünleri Yörsan’da bulacaksınızdır. İlk kez 1979 senesinde Balıkesir’in Susurluk beldesinde mandıra alımından sonra fabrika kurulumuna başlanılmıştır. 1984 senesinde fabrika üretime başlamış ve günümüze kadar da üretimlerini sürdürmüştür. 200’e yakın çeşidi ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yöresel tatlar ve geleneksel lezzetlerden hoşlanan bireyler şirketin ürünlerinden gönül rahatlığı ile yiyebilirler. Kaymaklı yoğurt ve tava yoğurdu ile bireylerin tercihi haline de gelmiştir. Ev yoğurdu üretiminde annelerin yapmış olduğu yoğurt lezzetini bireylere sağlamaktadır. Her türlü hususta arayabileceğiniz çağrı merkezleri de bulunmaktadır.

Yörsan çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yörsan Müşteri Hizmetleri Numarası

Lezzetli, sağlıklı ve hijyenik ürünleri bünyesinde üreten Yörsan süt ve süt ürünleri geleneğini hala devam ettirmekte olan bir firmadır. Süt, yoğurt, peynir, ayran, tereyağı, kaymak ve krema ürünlerini çok sayıda büyük marketlerde gözlemleyebilirsiniz. Damak tadınıza göre üretilen ve insan sağlığı için bi hayli mühim olan bu besinler bireylere sunulmuştur. Ürünlerle alakalı sorularınız varsa müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0 850 360 77 77 numaralı müşteri hizmetleri bireylerin her türlü sorusunda yanındadır. Ayrıca yorsan.com.tr adresinde bulunan iletişim formunu doldurarak da bize varabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yörsan müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Yörsan Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yörsan müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyen bireyler yukarıda bulunan numarayı arayabilirler. Ayrıca instagram, facebook ve twetter aracılığı ile bizimle bağlantı kurabilirler. Müşteri hizmetlerine her türlü hususta görüşme uygulayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yörsan müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Yörsan’ın üretip satışını yaptığı ürünler şu biçimdedir; süt, yoğurt, peynir, ayran, tereyağı, kaymak ve krema. Özellikle peynir hususunda sektörünün öncü ve önder firmaları içindedır.

Yörsan Şikayet Hattı

Bütün ürünlerin lezzetlerine ve hijyenik şartlarda üretilmiş olmasına bi hayli önem vermekteyiz. İnsan sağlığına bu kadar önem veren firma doğal ve sağlıklı ürünleri ile sizlerin sofrasında bulunmaktadır. Almış olduğunuz ürünlerde karşılaşılan sorunlar kendilerine uygun olmayan saklama ve depolanmadan kaynaklı olabilir. Ama her türlü şikayetinizi bizlere bildirebilir ve çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. İstek, dilek, öneri ve şikayetlerde sizlerin yanında olan firmamız her türlü sorununuza çözüm odaklı yaklaşmaktadır.

Yörsan’ın 0850’li bir çağrı merkezi  iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Yörsan’ın üretmiş olduğu ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilir, satın aldığınız üründe ki kusurları Yörsan’a bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde Yörsan’a bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanımda olan e-posta adresi ile de Yörsan’la görüşme sağlayabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Yörsan müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Yörsan  şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yörsan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 360 77 77

Yörsan İletişim Mail Adresi : mhizmetleri@yorsan.com.tr

Yörsan Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 360 77 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Yörsan çağrı merkezi numarasına 0 312 425 90 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Yörsan iletişim bilgileri, Yörsan telefon no, Yörsan irtibat tel, Yörsan canlı destek, Yörsan müşteri temsilcisi, Yörsan şikayet hattı, Yörsan müşteri hizmetleri numarası, Yörsan çağrı merkezi numarası, Yörsan iletişim numarası, Yörsan çağrı merkezi, Yörsan müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu