Bilgi Arşivi

Vatan Computer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Vatan Computer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Vatan Computer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Vatan Computer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Vatan Computer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Vatan Computer’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vatan Computer bünyesine dahil olup Vatan Computer’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Vatan Computer işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Vatan Computer’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Vatan Computer yahut daha bilinen adı ile Vatan Bilgisayar, tamamen Vatan Ailesi’nin iştiraki ile bilgisayar mağazacılığı sektöründe faaliyet göstermek amacı ile 1983 senesinde kuruldu. İstanbul Şişli’de bulunan Elmadağ’da ilk mağazasını açarak hizmet vermeye başlayan Vatan Computer,  kurulduktan kısa süre sonra ürün çeşitliliğini arttırarak 2002 senesinde 5 şube sayısına ulaşmıştır.

Sektördeki rakiplerine göre açtığı mağazaları hiperstore mantığı ile daha yüksek hacimle açma anlayışı benimseyen Vatan Computer, 2006 senesinde Ankara’da açtığı Dünya’nın en büyük teknoloji marketi ile bu alandaki tutkusunu göstermektedir.

2021 yılı itibari ile Türkiye’nin 54 ilinde 144 mağaza sayısına ulaşan Vatan Computer, 107.400 metrekarelik satış alanında 4.250 çalışanı ile hizmet vermeye sürdürmektedir.

Vatan Computer İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuVatan Computer İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vatan Computer Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en büyük bilgisayar mağazası zinciri Vatan Computer adı altında kariyer fırsatı yakalamak kolay bir şekilde. Vatan Computer, personel alımlarını iki farklı kariyer portalı ve kendi insan kaynakları üzerinden gerçekleştirmektedir.

Vatan Computer iş ilanlarını kariyer.net ve secretcv.com adresleri üzerinden görüntülemeniz olabilecek. Çok sayıda ve çeşitli alanlarda bulunan iş ilanlarına, bu mecralardan iş başvurusu yapmak ise kolay bir şekilde. Öncelikli olarak kariyer.net ve secretcv.com adreslerine giderek bir üyelik oluşturmalısınız.

Eğer kullanıcı hesabıniz yok ise hemen hemen 5 dakika içeresinde sitelere üye olabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra güncel detaylarınızi içeren bir CV hazırlamalı ve sisteme yüklemelisiniz. Bu adımlardan sonra dilediğiniz iş ilanına başvuruda bulunmanız olabilecek.

Diğer bir alternatif ise hazırladığınız güncel CV’nizi isealim@vatanbilgisayar.com adresine mail olarak gönderebilir yahut herhangi bir Vatan Computer mağazasına giderek iş başvurusu formu doldurabilirsiniz.

Vatan Computer İş İlanları

Vatan Computer mağazaları yahut genel müdürlük aracılığıyla gelen talepler ışığında insan kaynakları bölümü aracılığıyla gerçekleştirilen işe alım süreci, söz konusu pozisyon için en doğru adayın belirlenmesi esasına dayanmaktadır.

Vatan Computer ailesinin bir parçası olmak isteyen herkese eşit mesafede ulaşan ve değer veren firma anlayışı ile her aday değerlendirilir ve olumlu/olumsuz dönüş kendilerine sağlanır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satış&Kasa Danışmanı – Nata Vega(Tam Zamanlı) Ankara
2 Avcılar – İnternet Depo İstanbul(Avr.)
3 ASP.NET Mvc and Mobile Developer İstanbul (Tümü)
4 Satış Danışmanı – Eskişehir (Tam Zamanlı) Eskişehir
5 Satış & Kasa Personeli – Maltepe (Tam Zamanlı) İstanbul(Asya)
6 Satış Danışmanı – Kırıkkale ( Tam Zamanlı) Kırıkkale
7 Satış & Kasa Personeli- Buyaka Avm İstanbul(Asya)
8 Satış Danışmanı – Alibeyköy (Tam Zamanlı) İstanbul(Avr.)
9 Satış & Kasa Personeli – Bostancı (Tam Zamanlı) İstanbul(Asya)
10 Personel ve Özlük İşleri Elemanı – Genel Müdürlük İstanbul(Avr.)
11 Sevkiyat Şoförü – Samsun Samsun
12 Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı – Genel Müdürlük İstanbul (Tümü)
13 Mağaza Yöneticisi İstanbul (Tümü) +52 il daha
14 Satış & Kasa Personeli – Bursa (Tam Zamanlı) Bursa
15 Satış & Kasa Personeli – Düzce (Tam Zamanlı) Düzce
16 Satış & Kasa Personeli – Ankara (Tam Zamanlı) Ankara
17 Satış& Kasa Danışmanı – İzmir (Tam Zamanlı) İzmir
18 Web Tasarım Elamanı – Genel Müdürlük İstanbul(Avr.)
19 Ürün Müdürü – Genel Müdürlük İstanbul (Tümü)
20 Müşteri Hizmetleri – Çerkezköy (Tam Zamanlı) Tekirdağ
21 Satış Danışmanı – Gebze( Tam Zamanlı) Kocaeli
22 Satış & Kasa Personeli – İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.)
23 Satış & Kasa Personeli – Bahçelievler İstanbul(Avr.)
24 Satış Danışmanı – Bolu ( Tam Zamanlı) Bolu
25 Satış & Kasa Personeli – İstanbul Asya İstanbul(Asya)
Vatan Computer insan kaynakları ve işe alım süreçlerini okumak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu