Bilgi Arşivi

Vatan Computer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Vatan Computer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Vatan Computer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Vatan Computer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Vatan Computer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Vatan Computer’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vatan Computer bünyesine dahil olup Vatan Computer’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Vatan Computer işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Vatan Computer’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Vatan Computer yahut daha bilinen adı ile Vatan Bilgisayar, tamamen Vatan Ailesi’nin iştiraki ile bilgisayar mağazacılığı sektöründe faaliyet göstermek amacı ile 1983 senesinde kuruldu. İstanbul Şişli’de bulunan Elmadağ’da ilk mağazasını açarak hizmet vermeye başlayan Vatan Computer,  kurulduktan kısa süre sonra ürün çeşitliliğini arttırarak 2002 senesinde 5 şube sayısına ulaşmıştır.

Sektördeki rakiplerine göre açtığı mağazaları hiperstore mantığı ile daha yüksek hacimle açma anlayışı benimseyen Vatan Computer, 2006 senesinde Ankara’da açtığı Dünya’nın en büyük teknoloji marketi ile bu alandaki tutkusunu göstermektedir.

2021 yılı itibari ile Türkiye’nin 54 ilinde 144 mağaza sayısına ulaşan Vatan Computer, 107.400 metrekarelik satış alanında 4.250 çalışanı ile hizmet vermeye sürdürmektedir.

Vatan Computer İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuVatan Computer İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vatan Computer Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en büyük bilgisayar mağazası zinciri Vatan Computer adı altında kariyer fırsatı yakalamak kolay bir şekilde. Vatan Computer, personel alımlarını iki farklı kariyer portalı ve kendi insan kaynakları üzerinden gerçekleştirmektedir.

Vatan Computer iş ilanlarını kariyer.net ve secretcv.com adresleri üzerinden görüntülemeniz olabilecek. Çok sayıda ve çeşitli alanlarda bulunan iş ilanlarına, bu mecralardan iş başvurusu yapmak ise kolay bir şekilde. Öncelikli olarak kariyer.net ve secretcv.com adreslerine giderek bir üyelik oluşturmalısınız.

Eğer kullanıcı hesabıniz yok ise hemen hemen 5 dakika içeresinde sitelere üye olabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra güncel detaylarınızi içeren bir CV hazırlamalı ve sisteme yüklemelisiniz. Bu adımlardan sonra dilediğiniz iş ilanına başvuruda bulunmanız olabilecek.

Diğer bir alternatif ise hazırladığınız güncel CV’nizi isealim@vatanbilgisayar.com adresine mail olarak gönderebilir yahut herhangi bir Vatan Computer mağazasına giderek iş başvurusu formu doldurabilirsiniz.

Vatan Computer İş İlanları

Vatan Computer mağazaları yahut genel müdürlük aracılığıyla gelen talepler ışığında insan kaynakları bölümü aracılığıyla gerçekleştirilen işe alım süreci, söz konusu pozisyon için en doğru adayın belirlenmesi esasına dayanmaktadır.

Vatan Computer ailesinin bir parçası olmak isteyen herkese eşit mesafede ulaşan ve değer veren firma anlayışı ile her aday değerlendirilir ve olumlu/olumsuz dönüş kendilerine sağlanır.

NoPozisyonlarLokasyon
1Satış&Kasa Danışmanı – Nata Vega(Tam Zamanlı)Ankara
2Avcılar – İnternet Depoİstanbul(Avr.)
3ASP.NET Mvc and Mobile Developerİstanbul (Tümü)
4Satış Danışmanı – Eskişehir (Tam Zamanlı)Eskişehir
5Satış & Kasa Personeli – Maltepe (Tam Zamanlı)İstanbul(Asya)
6Satış Danışmanı – Kırıkkale ( Tam Zamanlı)Kırıkkale
7Satış & Kasa Personeli- Buyaka Avmİstanbul(Asya)
8Satış Danışmanı – Alibeyköy (Tam Zamanlı)İstanbul(Avr.)
9Satış & Kasa Personeli – Bostancı (Tam Zamanlı)İstanbul(Asya)
10Personel ve Özlük İşleri Elemanı – Genel Müdürlükİstanbul(Avr.)
11Sevkiyat Şoförü – SamsunSamsun
12Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı – Genel Müdürlükİstanbul (Tümü)
13Mağaza Yöneticisiİstanbul (Tümü) +52 il daha
14Satış & Kasa Personeli – Bursa (Tam Zamanlı)Bursa
15Satış & Kasa Personeli – Düzce (Tam Zamanlı)Düzce
16Satış & Kasa Personeli – Ankara (Tam Zamanlı)Ankara
17Satış& Kasa Danışmanı – İzmir (Tam Zamanlı)İzmir
18Web Tasarım Elamanı – Genel Müdürlükİstanbul(Avr.)
19Ürün Müdürü – Genel Müdürlükİstanbul (Tümü)
20Müşteri Hizmetleri – Çerkezköy (Tam Zamanlı)Tekirdağ
21Satış Danışmanı – Gebze( Tam Zamanlı)Kocaeli
22Satış & Kasa Personeli – İstanbul Avrupaİstanbul(Avr.)
23Satış & Kasa Personeli – Bahçelievlerİstanbul(Avr.)
24Satış Danışmanı – Bolu ( Tam Zamanlı)Bolu
25Satış & Kasa Personeli – İstanbul Asyaİstanbul(Asya)
Vatan Computer insan kaynakları ve işe alım süreçlerini okumak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu