Mobil Hatlar

Türk Telekom Benzersiz Tarife Paketleri

Türk Telekom Benzersiz Tarife Paketleri, mobil hatlar bölümümüzde Türk Telekom Benzersiz Tarife Paketleri ile alakalı kampanyaları paylaştık. Türk Telekom Benzersiz Tarife Paketlerinin detayları yazımızda..

Türk Telekom Benzersiz Tarife Paketleri

Türk Telekom benzersiz paketler, yalnızca Türk Telekom hat kullanan bireylerin yararlanabileceği tarifelerdir. Hattını yeni taşıyan veya yeni hat kullanımına başlayan aboneler, bu tarifelerden yararlanamaz.

Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, POCELL, Katlayan, Standart, BIMCELL, PTTCELL, dışındaki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir. Benzersiz paketlerden dilediğinizi seçebilir ve internet kullanımlarınızı kesintisiz olarak kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Benzersiz Faturasız Paketleri

Faturasız benzersiz paketler, 2 GB, 4 GB, 6 GB ve 10 GB paket paketlerinden bir araya gelmektedir. Tarifeler her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Paket kullanımları yalnızca yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlarına kapalıdır.

Türk Telekom Benzersiz Faturalı Paketleri

Faturalı benzersiz paketler, benzersiz 2 GB, 4 GB, 6 GB ve 10 GB paket paketlerinden bir araya gelmektedir. Tüm faturalı hat aboneleri, benzersiz paketlere geçiş sağlayarak bu paketlerden yararlanabilir.

Türk Telekom Benzersiz 2 GB Paketi

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet içinden oluşan bu pakete, BENZERSIZ 2GB yazıp 5555’e göndererek sahip olabilirsiniz. Üstelik ayda yalnızca 32 TL! Her ay otomatik olarak tekrar edecek bu paketi, isteğe göre ayda birden fazla alabilme hakkınız da mevcut.

Son 30 günde hattınızı taşıma yaparak veya yeni hat kullanımı sağlayarak bu tarifeden 18 TL’ye faydalanabilirsiniz. Kalan kullanımlarınızı sorgulamak için KALAN BENZERSIZ 2GB yazıp 5555’e sms göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Benzersiz 4 GB Paketi

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internet paketini, aylık 38 TL karşılığında BENZERSIZ 4GB yazıp 5555’e yollayarak satın alabilirsiniz. Paket her ay düzenli bir biçimde yenilenecektir. İstenilmediği takdirde iptal işlemi sağlanabilir. 1 ayda birden fazla da satın alabilirsiniz.

Kalan kullanımlarınızı sorgulamak için KALAN BENZERSIZ 4GB yazıp 5555’e sms göndermeniz gerekmektedir. BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil paketlerinden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine geçiş yaparak, benzersiz 4 GB paketine kayıt olabilirsiniz.

Türk Telekom Benzersiz 6 GB Paketi

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 6 GB internet paketini, aylık 46 TL karşılığında BENZERSIZ 6GB yazıp5555’e yollayarak satın alabilirsiniz. Paket kapsamı içindeki internet hakkınız bittiğinde, 100 KB’ı 2 KR olacak biçimde ücretlendirilir. Kalan kullanımlarınızı sorgulamak için KALAN BENZERSIZ 6GB yazıp 5555’e sms göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Benzersiz 10 GB Paketi

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internet paketini, aylık 60 TL karşılığında BENZERSIZ 10GB yazıp 5555’e yollayarak satın alabilirsiniz. Kalan kullanımlarınızı sorgulamak için KALAN BENZERSIZ 10GB yazıp 5555’e sms gönderin.

Türk Telekom Benzersiz Paketi Nasıl İptal Edilir?

  • Benzersiz 2 GB Paketi iptali için “IPTAL BENZERSIZ 2GB’’ yazıp 5555’e gönder.
  • Benzersiz 4 GB Paket iptali için “IPTAL BENZERSIZ 4GB’’ yazıp 5555’e gönder
  • Benzersiz 6 GB Paket iptali için “IPTAL BENZERSIZ 6GB’’ yazarak 5555’e gönder
  • Benzersiz 10 GB Paket iptali için “IPTAL BENZERSIZ 10GB’’ yazarak 5555’e gönder

Türk Telekom Benzersiz Paket Şartları

Benzersiz paketlere kayıt olduğunuz zaman otomatik olarak 4.5G servis kullanımına da onay vermiş bulunursunuz. Kullanmak istemediğiniz takdirde dilerseniz iptal edebilirsiniz.

  • Tarifenizdeki haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımlarını kapsamamaktadır.
  • Paket kapsamı içindeki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri içermektedir.
  • Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri ise her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilme yapılacaktır.
  • Tarifenizdeki kullanım haklarınızı başka bireylere devretmeniz olabilecek değildir.
  • Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500’lü Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız hat kullanıcıları için dakika başı 60 Kuruş olarak ücretlendirilir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu