Başvurular

Tatbak Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tatbak Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Tatbak Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Tatbak Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Tatbak Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Şu an için yalnızca İstanbul ilimizde bulunan Tatbak; baklava, sarma, kadayıf, pasta gibi 250’yi aşkın çeşitli gıda ürünlerinin satışını gerçekleştiren bir mağaza zinciridir. Tatbak kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüz itibariyle 70’i aşkın şubesi ile hizmet verir hale gelmiştir. Uygun fiyatlarda, kaliteli ve hijyen standartlarına uygunluğu ile üyelerinin gönlünde tat kuran Tatbak mağazaları çalışma saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tatbak bugün açık mı diye merak eden bireyler konumuzu inceleyebilirler.

TATBAK Açılış Kapanış Saatleri 2021

TATBAK mağazalarının tümü saat 10:00’da açılmakta ve saat 21:00’da kapanmaktadır. Mağazanın öğle tatili ise bulunmamaktadır.  TATBAK mağazaları Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da yine aynı mesai saatleri içinde hizmet vermektedir.

Tatbak Saat Kaçta Açılıyor? : TATBAK mağazaları hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10:00’da açılmakta ve üyelerine hizmet vermektedir.

Tatbak Saat Kaçta Kapanıyor? : TATBAK mağazaları saat kaça kadar açık herkes aracılığıyla merak edilmekte. Şubeler hafta içi ve hafta sonu her gün saat 21:00’a kadar açıktır. Hizmet vermektedir.

Tatbak Hafta Sonu Pazar Açık mı Kapalı mı? : TATBAK şubeleri hafta sonları cumartesi ve pazar günleri açıktır hizmet vermeye sürdürmektedir.

Tatbak Bayramda Açık mı Kapalı mı? : TATBAK şubeleri arefe günleri öğlene kadar açıktır. Ramazan ve Kurban bayramının birinci günleri kapalı diğer günleri açıktır.

Tatbak Çalışma Şartları Nasıl? : TATBAK mağazaları bünyesinde çalışan personeller asgari ücret almaktadırlar ve mesai saatleri içinde görev yapmaktalar. Ayrıca bünyesinde tam zamanlı ve yarım zamanlı personeller görev yapmaktadır.

Tatbak; ürünlerini kendi mağazası ve Hakmar Mağazaları içinde bulunan stantlarında halka sağlamaktadır. Ürünler günlük olup, satılmayan ürün bir sonraki güne bırakılmadan geri toplanır. Temiz, itinalı ve özverili bir çalışma alanına sahip olan Tatbak imalathanesinde üretilen tüm ürünler her gün mağazalara iletilmektedir. Müşteri tatminiyetini esas alan, güvenilir, ekonomik ürün portföyüne sahip Tatbak mağazası açılış saatleri, kapanış saatleri, kapanma saatleri ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu