Bilgi Arşivi

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Pamukkale Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Bir üniversite hastanesi olarak Ağustos 1994 senesinde hizmete giren kurum, Denizli ilinin ünlü doktorlar caddesinde bulunmaktadır. 1994 senesinde 41’i yoğun bakım olmak üzere 196 yatak kapasitesi ile açılan hastane,  yıllar içinde geçirdiği modernizasyonlar ile 2003 senesinde 186 yatak kapasitesine düşmüş, fakat hizmet değeri arttırılmıştır.

2013 yılına kadar çeşitli ek binaların eklenmesi ile poliklinik sayısı arttırılan kurum, güncel olarak 250’den fazla yatak kapasitesi ile 570 doktor ce 1.100 yardımcı sağlık çalışanı ile Pamukkale halkına sağlık hizmeti vermeye sürdürmekte.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuPamukkale Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum bir üniversite hastanesi olduğundan ihtiyaç duyduğu personel alımlarını rektörlük üzerinden gerçekleştirmekte olup, personel alımları kadrolu yahut anlaşmali olarak yapılabilmektedir.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince anlaşmali işçi alımı gerçekleştiren kurum tüm işçi alımı açıklamalarını üniversitenin Duyurular bölümünden yapmaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden online olarak kabul gören başvurular ile alakalı ayrıntıların tamamı aynı sayfada bulunmaktadır.

Personel alımlarının belirli bir dönemi bulunmamaktadır bunun yanı sıra alımlar toplu olarak yapılmaktadır. Bu bağlamda üniversite adı altında çalışma şansı yakalamak için Duyurular sayfasını sürekli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

Üniversite ilanları bunun yanı sıra İlan.gov.tr adresi üzerinden de yayımlanmakta olup bu sayfanın da güncel olarak takip edilmesi gerekmektedir.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi İş İlanları

Hemşirelik yahut memuriyet gibi pozisyonlarda adaylardan KPSS puanı istenmektedir. Sözleşmeli alımlarda KPSS (P3) VE KPSS (P94) puan türleri gibi gereklilikler bulunabilir. Bu gereklilikler alınacak personelin unvanı için değişiklik gösterebilmekte olup, bu bağlamda başvuruda bulunmadan önce ilanların detaylı olarak incelenmesi gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu