Başvurular

Kamu 4 ile 6 Bin TL maaşlı zabıta ve itfaiyeci alımı (C veya B ehliyetli) 2022

Kamu 4 ile 6 Bin TL maaşlı zabıta ve itfaiyeci alımı (C yahut B ehliyetli) 2022, iş başvuruları bölümünde Kamu 4 ile 6 Bin TL maaşlı zabıta ve itfaiyeci alımı (C yahut B ehliyetli) ile ilgili bilgi aktaracağız. Kamu 4 ile 6 Bin TL maaşlı zabıta ve itfaiyeci alımı (C yahut B ehliyetli) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kamu 4 ile 6 Bin TL maaşlı zabıta ve itfaiyeci alımı (C yahut B ehliyetli)

Kamu kurum ve kuruluşları, kamu personeli alımı ilanları yayınlamaya sürdürmekte. Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası açıklamasuna göre zabıta ve itfaiyeci alımı yapılacak. Alımı yapılacaklar 4 ile 6 bin TL içinde maaş verilecek. Aranan şartlar içinde C yahut B ehliyeti aranmaktadır.

Türkiye genelinden başvurularını kabul edeceği alımı Karabük Safranbolu Belediye Başkanlığı yapmaktadır. Başvuru yapacak adaylarda boy ve tartılma işlemi yapılacağı üzere şahsen başvuru istemektedir.

itfaiyeerizabitamemuru-002.jpg

Başvuru adresi ve tarihi

Adaylar istenen belgelerle birlikte 18 Mayıs 2021 saat 17:00 kadar mesai saatleri içinde Yeni Mahalle Sadri Artunç Caddesi Belediye İş Merkezi Kat: 6 Safranbolu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

4 itfaiye eri alımı kadın erkek başvuru şartları: İtfaiyecilik ve yangın güvenliği, sivil savunma, itfaiyecilik ve sivil savunma, sivil savunma ve itfaiyecilik önlisans programlarının birinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

2 zabıta alımı kadın erkek müracaat koşulları: Lisans düzeyinde eğitim veren siyasal bilgiler fakültesi yahut iktisadi idari bilimler fakültelerinin yerel yönetimler, kamu yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

2 zabıta memuru alımı kadı erkek başvuru koşulları: Lisans düzeyinde eğitim veren siyasal bilgiler fakültesi yahut iktisadi idari bilimler fakültelerinin yerel yönetimler, kamu yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak. YDS İngilizce sınavından minimum C düzeysinde puan almış olmak, minimum B sınıfı sürücü belgesine sahip olması isteniyor.

Kamu personeli seçme sınavı KPSS 60-70 puanı bulunan 30 yaşını doldurmamış olanlar başvuru yapabilecek. Erkeklerde 167 cm ve kadınlarda 160 cm den kısa olmayanların başvurusu alınacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu