Bilgi Arşivi

JTI Tütün İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

JTI Tütün İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde JTI Tütün İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. JTI Tütün İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

JTI Tütün İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

JTI Tütün’de çalışmak isteyen adaylara müjde. JTI Tütün bünyesine dahil olup JTI Tütün’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. JTI Tütün işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda JTI Tütün’ün açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İlk olarak 1898 senesinde Japonya’da faaliyetlerine başlayan JTI Tütün, ilk kez 1949 senesinde devlet kurumu olarak kamulaştırıldıktan sonra 1985 senesinde özelleştirilmiştir.

Bir sigara üretim markası olan JTI Tütün Dünya’nın en büyük şirketleri listesinde 300. sırada bulunmaktadır. Ülkemizde ise 1990 senesinde kurulan JTI Tütün, Türk tütününü tercih ederek ürettiği 12 farklı marka sigarayı 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

2.400 çalışanı ile ürettiği ürünleri ülkemizdeki 24 bölgeye 135.000’den fazla perakendeciye ulaştırmaktadır.  Ülkemizde de en iyi 100 şirket içinde bulunan JTI Tütün, Türkiye’nin önder tütün firmalarından biridir.

JTI Tütün İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuJTI Tütün İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

JTI Tütün İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizdeki personel alım faaliyetini kariyer.net ve resmî web adresi üzerinden yürüten JTI Tütün,  firma ihtiyaçları ışığında paylaşımı yaptığı iş ilanlarını bu adresiler üzerinden sürekli olarak olarak güncellemektedir.

Kariyer.net adresine giderek arama kutusuna JTI Türkiye yazarak şirketin ülkemizde yayımlanan tüm iş ilanlarına varabilirsiniz. Bu ilanlara başvuruda bulunmak için tek sahip olmanız gerek şey bir adet üyelik ve bu hesaba eklemeniz gereken güncel bir özgeçmiş.

Sitede başvuru tuşuna tıkladıktan sonra eğer öncedenden özgeçmişinizi yüklemediyseniz, sitede yönlendirme yapılmakta.

İkinci bir alternatif olarak JTI Tütün’ün resmî web adresi içinde bulunan Kariyer bölümü üzerinden de firma adı altındaki tüm ilanları basit bir şekilde görebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. JTI Tütün’ün kariyer sekmesinden ulaşabileceğiniz resmi insan kaynakları adresini aralıklı olarak takip etmeyi unutmayın.

Kariyer.net portalına gitmeden de aşağıda bulunan linklerden tüm ilanlara basit bir şekilde varabilirsiniz.

JTI Tütün İş İlanları

Yeni mezunlara ve profesyonellere sunduğu çeşitli iş olanakları ile JTI Tütün ülkemizdeki en büyük markalardan birinde kariyer fırsatı amacında olan adaylar için mutlaka düşünülmesi gereken bir marka. Firmanın sürekli olarak olarak güncellediği iş ilanlarından ve başvuru metotlarınden ilk kez haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 IT Services Associate İzmir
2 New Graduate Program – Foreign Trade Operations İzmir

JTI Tütün iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu