Bilgi Arşivi

İZELTAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

İZELTAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde İZELTAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İZELTAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İZELTAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

İZELTAŞ’da çalışmak isteyenlere müjde! İZELTAŞ iş ilanları, iş başvurusu, İZELTAŞ işçi alımı haberleri makalemizde.

1968 senesinde kurulmuş olan İZELTAŞ aracılığıyla el ile çalışan cihazların Türkiye’deki üretimi başlamıştır. Bu faaliyetlerin başlamasına öncülük etmiş kişi İsmet Yorgancılar olmakla birlikte İzmir ilinde hizmet verilmeye başlanmıştır. İZELTAŞ, kurulduğu tarihten bu yana sürekli olarak olarak gelişmiş ve çalışma alanlarını bi hayli fazla büyütmüştür. Bunun bunun yanında asıl çalışma alanı olan el faaliyetleri ile sınırlı kalmamış madencilik, otomotiv ve denizcilik gibi sektörlerde de başarılı sonuçlar elde etmiştir.

İZELTAŞ Güncel İş İlanları

İZELTAŞ, şimdilerdeki faaliyetlerini “İnsan önemli, emek kıymetlidir.” Sloganı ile daha da büyütmek için birden fazla kez iş ilanı yayınlamaktadır. İZELTAŞ, adı altında çalışacak olan bireyleri, çalışma yaşamı boyunca eğitmekte ve onlara birden fazla tecrübe kazandırmaktadır.

İZELTAŞ’ın yayınlamış olduğu iş ilanlarına nasıl ulaşacağını merak eden bireyler ise bu konu ile ilgili birden fazla araştırma yapmaktadır. Kariyer.net, personelalimi.net gibi ilan sayfalarında İZELTAŞ’ın yayınlamış olduğu iş ilanları görülebilmektedir. İş ilanlarının takip edilebilmesinin bunun yanında, başvuru yapılacak pozisyon ile ilgili da detaylı bilgilere ulaşmanız olabilecekdür.

İZELTAŞ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İZELTAŞ çatısı altında çalışmak isteyen bireyler nasıl iş başvurusu yapacakları hususunda da detaylı bilgilere ihtiyaç duymaktadır. İZELTAŞ’a başvuru yapmak isteyen bireyler, resmi web sitesinde bulunan İnsan Kaynakları bölümünden alakalı başvuru formuna ulaşabilmektedir. Bu başvuru formu istediğimiz bilgiler ışığında eksiksiz bir biçimde tamamlanmalıdır.

Başvuru formunun tamamlanmasının sonrasında, adaylar başvuru sonucunu beklemelidir. İZELTAŞ yetkilileri bu formları kısa zaman zarfında değerlendirerek sonucu adaylara bildirecektir.

İZELTAŞ İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

İZELTAŞ ile birlikte çalışmak isteyen bireylerin başvuru yapabilecekleri alakalı çalışma alanları aşağıda sırası ile listelenmiştir.

  • Muhasebeci
  • Dış Ticaret
  • Kalıpçı
  • Kaynakçı
  • Metalürji Mühendisi
  • Makine Mühendisi
  • Elektrik Mühendisi
  • Teknik Ressam
  • CNC Operatörü

Yukarıda bulunan çalışma alanları, İZELTAŞ aracılığıyla açıklamalan iş ilanları içinde bulunmaktadır. İZELTAŞ adı altında çalışmak isteyen bireyler bu çalışma alanları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşarak tercihlerini belirleyebilir. Lakin her çalışma alanı detaylı bilgi ve tecrübe gerektirdiği için bireyler uzman olduklarını düşündüğü çalışma alanları ile ilgili başvuru yapmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu