İnternet

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme (PP Zoom Görme) Yöntemi

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme (PP Zoom Görme) Yöntemi, mobil hatlar bölümümüzde Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme (PP Zoom Görme) Yöntemi ile alakalı kampanyaları paylaştık. Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme (PP Zoom Görme) Yönteminin detayları yazımızda..

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme (PP Zoom Görme) Yöntemi

Instagram profil fotoğrafı büyütmek için profil gizli olsa bile resimi yakınlaştırabilirsiniz. PP zoom görme metotları, çeşitli araçlar yardımıyla yapılmaktadır. Bu araçlar dışında internet tarayıcısına eklenen bir eklenti veya kısa yol yoktur. Profil fotoğrafını büyüterek merak ettiğiniz birinin profilini daha net ve ayrıntılı bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Profil Resmi Büyütme Siteleri

Instagram profil resmi büyütebilmek için yerli ve yabancı çok sayıda siteler mevcuttur. Online olarak iOS veya Android işletim sistemli cihazlarınız ile PP büyütme uygulayabilirsiniz. Bunun yanında gizli veya açık tüm hesapların profil fotoğrafları büyük bir biçimde görülebilir. Instagram PP büyütme siteleri şunlardan oluşmaktadır;

 • izoomyou.com/tr/
 • instafollowers.co/instagram-profile-picture-size
 • instadp.com
 • instaker.com
 • igprofile.com
 • gramvio.com/instagram-profile-picture/

Filtreli veya filtresiz milyonlarca fotoğrafın olduğu Instagram platformunda, mobilden veya web üzerinden paylaşılan ilgi çekici ve merak uyandıran PP fotoğrafları basit bir şekilde büyütülebilir.

Chrome, Mozilla Firefox, Opera veya Internet Explorer gibi web tarayıcılarından Instagram’a giriyorsanız profil resmini büyütmenin yolu daha basittir. Bunun için hangi internet tarayıcısını kullandığınızın hiçbir önemi yoktur. Profil resminin üstüne gelip indir diyin ve bilgisayarınıza indirdiğiniz resmi mouse tuşları yardımıyla büyütün. İşlem bu kadar basittir.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Uygulamaları 2021

Çok like alan fotoğraf ve video paylaşımlarının yapıldığı Instagram’da, takip ettiğiniz bireylerin fotoğraflarının dışında profil fotoğraflarına da detaylı bir biçimde bakma ihtiyacı duyabilirsiniz. Güncel olarak 2021 senesinde Instagram profil fotoğrafı büyütme uygulamaları şunlardan oluşmaktadır;

 • insfull – Big Profile Photo Picture
 • Profile download for Instagram
 • Instagram için profil indirme
 • ZoomIns Hd Büyük Profil Fotoğrafı

Cep telefonu ve tablet gibi iOS veya Android işletim sistemini kullanan cihazlarda Instagram profil fotoğrafını daha da büyük görebilmek için yukardaki uygulamaları indirmeniz gerekir. Bu uygulamaları indirdikten sonra görüntülemek istediğiniz birinin profil adresini uygulamaya kopyalamalısınız.

Birkaç saniye içinde istediğiniz resim büyüyecek ve bu sayede fotoğrafı detaylı bir biçimde görebileceksiniz. İhtiyaç duyduğunuz uygulamaları Play Store veya App Store’dan bulacaksınızdır. Yöntemler dışında; Instagram, tüm sosyal platform platformları gibi profil fotoğrafı olarak yüklenen görselleri kendi standartlarına göre gerçekleştirdiği için doğrudan bu görselleri büyütmeniz ve ayrıntılı bir biçimde bakmanız olabilecek olmaz.

Instagram Profil Fotoğrafını Büyütme Uyarısı!

Instagram profil fotoğrafını büyük göstermek için uygulamaya hangi cihazdan girdiğiniz oldukça önem taşır. Profil büyütücü araçlar genelde mobil cihazlar veya tabletler için daha uygundur. Bu cihazlara çeşitli araçlar yükleyerek Instagram’dan profil fotoğrafını büyük göstermek istediğiniz birinin profil bağlantı adresini kopyalamanız yeterli gelmektedir.

Eğer Instagram’a diz üstü bilgisayardan veya masaüstü bilgisayardan giriş yapacaksanız ve bu durumda yalnızca fotoğrafı indirmeniz yeterli gelmektedir. Ayrıca bir program kurmanıza hiç gerek yoktur. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi profil resmini büyütmenizi sağlayan çeşitli siteleri kullanabilir yahut uygulamaları Play Store veya App Store yoluyla cep telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

Bu uygulamaları indirirken dikkat etmeniz gereken bazı mühim noktalar mevcuttur. Bunlardan biri uygulamayı indirdikten sonra Instagram hesabınıza giriş yapmanızı isteyip istememesidir. Şifrenizi isteyen uygulamaları indirmemenizi öneririz. Bu uygulamalar takip listenizde olmayan bireyleri takibe alabilir veya takip ettiğiniz bireyleri takipten çıkarabilir.

Instagram Gizli Hesabın Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

Instagram’da profil fotoğrafı büyütülürken hesabın gizli olup olmaması hiç mühim değildir. Profil fotoğrafını bilgisayara kayıt ederek veya uygulama tercih ederek büyük bir biçimde profil resmini görüntülemek olabilecekdir. Başka bir yöntem de ekran görüntüsü almak veya web tarayıcısında “Ctrl +” tuş kombinasyonunu kullanmaktır. Bilindiği gibi “Ctrl +” tuş kombinasyonu ekrandaki görüntüyü büyütmeye yaramaktadır.

En İyi Instagram Profil Resmini Şekillendirme Uygulamaları

İlgi çekici Instagram gönderileri ile takipçilerinizi etkilemeniz olabilecekdür. Bunun için PP resmini şekillendiren fazla sayıda uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar içinde ücretli ve ücretsiz olanları mevcuttur. Ücretsiz uygulamalardan birkaçı;

 • Snapseed
 • VSCO Cam
 • Layout
 • Boomerang
 • Pics Art: Photo Studio
 • Canva

ÜcretliInstagram Profil Resmini Şekillendirme Uygulamaları;

 • 2,99 $ Hipstamatic
 • 2,99 $ Camera+
 • 3,99 dolar Facetune
 • 0,99 dolar SnapPen

Bu uygulamalarda bulanık çekilmiş Instagram profil resminizi netleştirebilir, çeşitli filtreler uygulayabilir, diş beyazlatma veya saç rengi değiştirme gibi şeyler uygulayabilirsiniz. Saydığımız uygulamalar dışında Lightroom, Unum, Unfold, Over, Lensical ve Youcam Makeup uygulamaları da son derece popülerdir.

Instagram Profil Fotoğrafı Nasıl İndirilir?

Instagram profil fotoğrafı normal koşullarda indirilemez. Bu nedenle bu işlem için ayrı bir uygulamaya veya web sitesine ihtiyaç duyulur. Profil fotoğrafını indirmek için tasarlanan web siteleri yahut uygulamaları aracılığıyla PP resmini telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Bahsettiğimiz web siteleri içinde en pratik ve bi hayli hızlı olanı instadp’dir. Aracın tek kötü yanı arayüzünün İngilizce olmasıdır. Eğer İngilizceyi iyi biliyorsanız sorun yoktur fakat hiçbir bilginiz yoksa translate yardımıyla aracı kullanabilirsiniz. Bu aracı tercih ederek normalde ulaşıme kapalı olan profil fotoğrafının orijinal halini indirebilirsiniz.

Instagramı açtıktan sonra profil resmini indirmek istediğiniz birinin kullanıcı adını bulun. Daha sonra instadp.com adresine girin. Açılan sayfada en üstteki “Search Username” sekmesini açın ve orada bulunan kutucuğa kullanıcı adını girin. Sistem arama yapacak ve aradığınız kişiyi bulacaktır.

Karşınıza fotoğrafını indireceğiniz birinin profili gelecektir. Bu profildeki fotoğrafa tıklayarak “Download” butonuna basın. İşlem bu kadar basittir. Aynı işlemi Android veya iOS cihazlarınızda da yapabilir, kısa süre içinde orijinal boyutu ve haliyle istediğiniz birinin profil resmini cihazınıza aktarabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu