Müşteri Hizmetleri

Beyaz Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Beyaz Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Beyaz Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Beyaz Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Beyaz Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Beyaz Show, 1996 senesinden bu yana kesintisiz olarak her sene yayımlanan ülkemizin ilk ve en fazla izlenen talk show programıdır. 1996 senesinden beri cuma geceleri canlı yahut yeni bölümleri ile sevenleri ile buluşmaktadır. Beyaz Show’un sunuculuğunu ünlü komedyen Beyazıt Öztürk yapmaktadır.

Beyaz Show’da her hafta birbirinden özel konuklar, sanatçılar, oyuncular, şarkıcılar katılmakta; cuma geceleri için muhteşem bir eğlence kaynağı haline gelmektedir. Ara ara sezon başlangıcı gecikse de, program üzerine bir çok iddaa ve yalan haber yayılsa da her sene kesintisiz olarak yayınlarına devam eden Beyaz Show ülkemizce bi hayli çok sevilip takip edilmektedir.

Beyaz Show’un 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Beyaz Show canlı yayınına bağlanabilir; konuklara sorularınızı sorabilir, Beyazıt Öztürk ile görüşebilirsiniz. Beyaz Show canlı yayın numarası olarak bu numarayı kullanabilirsiniz. Whatsapp aracılığıyla ulaşmak için Beyaz Show Whatsapp iletişim numarası gibi bir irtibat numarası ne yazık ki yoktur.

Beyaz Show Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
0212 429 58 70

Arama Kelimeleri: beyaz show iletişim bilgileri, beyaz show telefon no, beyaz show irtibat tel, beyaz show canlı destek, beyaz show müşteri temsilcisi, beyaz show şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu