Başvurular

Auto King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Auto King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Auto King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Auto King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Auto King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Auto King Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Auto King, önder oto bakım ve onarım markasıdır. Ülkemizde 50’yi aşkın servis merkezinde hizmet vermektedir. Ülkemizde mini onarım ve mobil parça onarım konseptlerini ilk uygulayan şirkettir. Yapmış oldukları anketlerde %99 müşteri tatminiyeti oranını yakalamayı başarmışlardır. Peki Auto King saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Yazımız devamında Auto King çalışma saatleri, mesai saatleri, servis saatleri, çalışma günleri bulunmaktadır.

Auto King Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Auto King servis merkezleri hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Oto King bunun bunun yanında hafta sonu da yalnızca Cumartesi günü hizmet vermekte olup, Cumartesi günleri 09:00’da açılmakta ve akşam saat 16:00’da kapanmaktadır. Aşağıda Auto King çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular  ve yanıtları bulunmaktadır.

Auto King Saat Kaçta Açılıyor : Auto King servis merkezleri hafta içi her gün 08:30’da ve Cumartesi günü 09:00’da açılır.

Auto King Saat Kaçta Kapanıyor : Kuruluş hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) saat 18:00’de ve hafta sonu yalnızca Cumartesi günü 16:00’da kapanır.

Auto King Hafta Sonu Açık Mı : Auto King hafta sonu yalnızca Cumartesi günü çalışmaktadır. Pazar günleri kuruluş hizmet vermemektedir.

Auto King Bayramda Açık Mı : Auto King şubeleri Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatillerde çalışmamaktadır.

Bu makalemizde Auto King çalışma saatleri yani açılış saati, kapanış saati ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunduk. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve çağrı merkezi telefon numarası olan “0850 333 54 64” numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.

Kamu ve Özel Sektör Çalışma Saatleri Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu