Bilgi Arşivi

Aras Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Aras Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Aras Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Aras Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Aras Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Aras Kargo’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Aras Kargo bünyesine dahil olup Aras Kargo iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Aras Kargo işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Aras Kargo’nun açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1979 senesinde Celal Aras aracılığıyla kurulan Aras Kargo, ülkemiz merkezli bir kargo şirketidir.  Kurulduktan 10 yıl sonra taşımacılık alanında da faaliyet göstermeye başlayan Aras Kargo, güncel olarak 13 bölge müdürlüğüne ek olarak 900’den fazla şubesi, 4000’den fazla aracı ve 12.000 çalışanı ile her ay 12 Milyondan fazla müşterisine hizmet vermektedir.

Verdiği hizmet değeri ve sektör hemen hemensının üzerinde gösterdiği büyüme oranı ile sürekli olarak olarak yerli ve yabancı çok sayıda yatırımcının ilgisini çeken Aras Kargo, Türkiye’nin en büyük kargo sevkiyat firmalarından biri olarak faaliyet göstermektedir.

ARAS KARGO İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuARAS KARGO İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Aras Kargo İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her gün onlarca işçi alımı gerçekleştiren Aras Kargo, iş ilanlarını kariyer.net ve ELEMAN.NET adresleri üzerinden yayımlamaktadır. Ayrıca resmî web sitesi üzerinden de kariyer fırsatları sağlamaktadır.

Kariyer.net ve ELEMAN.NET adresleri aracılığı ile iş başvurusunda bulunmak için gereksiniminiz olan tek şey bir adet üyelik oluşturarak güncel bir özgeçmişi profilinize yüklemek. Bu kariyer portalları üzerinden yayımlanan onlarca iş ilanına başvuruda yapmak için sitelere girip arama bölümüne Aras Kargo yazıp, özgeçmişinizi yüklediğiniz kullanıcı hesabıniz ile basit bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ek bir alternatif olarak da araskargo.com adresinde bulunan Aras Kariyer sayfasında bulunan kariyer portalları linklerine varabilirsiniz.

Kariyer portallarını gezerek vakit kaybetmek istemezseniz aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız linkler aracılığı ile güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir ve dilediğinize tıklayarak mevcut ilana gidebilirsiniz.

Aras Kargo İş İlanları

Sürekli olarak paylaşımı yaptığı iş ilanları ile personel alımlarına hız veren Aras Kargo,  bu bağlamda iş ilanlarını sürekli olarak olarak güncellemektedir. Ülkemizin tüm illerinde bulunan şubeleri ile geniş bir alanda kariyer fırsatı sunan Aras Kargo’nun güncel pozisyonlarını devamlı olarak takip ederek kariyer fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Çanakkale -TemsilciÇanakkaleBaşvur
Sürücü Kurye – BergamaİzmirBaşvur
Batı Karadeniz BM-Satış Destek SorumlusuİstanbulBaşvur
Adana Satış YöneticisiAdanaBaşvur
Kurye- BursaBursaBaşvur
Esnaf Kurye – BursaBursaBaşvur
Sürücü Kurye – Bursa/Nilüfer-Osmangazi-YıldırımBursaBaşvur
Bursa -İnegölBursaBaşvur
Diyarbakır Satış Bölge Müdür YardımcısıDiyarbakırBaşvur
Esnaf Kurye – HatayHatayBaşvur
Esnaf Kurye-AdanaAdanaBaşvur
Kurye -Rize/PazarRizeBaşvur
Kurye-Hatay İskenderunHatayBaşvur
Temsilci -Rize/PazarRizeBaşvur
Şube Yöneticisi -Rize/PazarRizeBaşvur
Mali İşler Yöneticisi- Boğaziçi BMİstanbulBaşvur
Karun – Esnaf KuryeUşakBaşvur
Kurye -Sakarya/SapancaSakaryaBaşvur
Kurye -Kocaeli /Kartepe-İzmitKocaeliBaşvur
Kurye -Sakarya / Adapazarı-SerdivanSakaryaBaşvur

Daha fazla Aras Kargo iş ilanı için tıklayın.

Aras Kargo iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu