Bilgi Arşivi

Arabam.com İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Arabam.com İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Arabam.com İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Arabam.com İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Arabam.com İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Arabam.com iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

2000 senesinde hizmete başlayan Arabam.com, açıldığı günden bu yana Türkiye’nin önder ikinci el online otomobil pazar yeri konumundadır. İnternetten araç alıp satmaya yeni boyut kazandırarak çok daha güvenilir, çok daha kolay ve rahat hale getiren site,  gün geçtikçe daha çok insana ulaşmaktadır.

120.000’den fazla araç ilanının olduğu sitede her ay binlerce araç alınıp satılmaktadır. Aynı zamanda otomobil dünyasından son haberleri de okuyabileceğiniz bir platform yaratan Arabam.com 2015 senesinden beri Türkiye’nin önder dijital kurumu iLab Holding adı altında bulunmaktadır.

Arabam.com, çok zengin bir ilan havuzunu güvenilir bir biçimde sunarak bi hayli hızlı ve kolay kullanılan site yapısı ile online araç alım-satımında sektörün öncüsü konumunda bulunmaktadır.

Arabam.com İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuArabam.com İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Arabam.com İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her geçen gün daha müşteriye ulaşan ve adı altında daha fazla ilanı barındıran şirket, bu bağlamda personel alımlarına durmadan sürdürmektedir ve personel alımlarını kariyer.net adresine ek olarak resmi web sitesinde paylaşımı yaptığı iş ilanları aracılığı ile gerçekleştirmektedir.

Kariyer platformları içinde ülkemizin en bilinen kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresi üzerinden Arabam.com bünyesine iş başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken iki basit adım bulunmakta.

Kariyer.net adresinde yayımlanan 20’den fazla iş ilanına başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sona güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmiş ile tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer seçene olarak Arabam.com ’un insan Kariyer sayfasında bulunan Açık Pozisyonlar penceresinden güncel olarak ihtiyaç duyulan tüm pozisyonları görebilir ve kariyer.net kullanıcı hesabınizi tercih ederek bu ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net portalında bulunan tüm ilanları inceleyerek zaman kaybı yaşamak yerine aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz

Arabam.com İş İlanları

İnsan Kariyer sayfasında bulunan Açık Pozisyonlar penceresinde şirketin ihtiyaçları ışığında açılan tüm iş ilanlarını inceleyebilir, şirketin iletişim bilgilerine varabilirsiniz.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Co-Pilot Uzun Dönem Staj / Part Time ProgramıİstanbulBaşvur
Video Çekim, Kurgu ve Montaj UzmanıİstanbulBaşvur
Youtube Kanal EditörüİstanbulBaşvur
Satış Danışmanı – İstanbulİstanbulBaşvur
SEO – Search Engine Optimization SpecialistİstanbulBaşvur
Tele-Satış UzmanıİstanbulBaşvur
CRM Analitik Raporlama UzmanıİstanbulBaşvur
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiİstanbulBaşvur
Finans Uzman YardımcısıİstanbulBaşvur
Finans UzmanıİstanbulBaşvur
Kaporta Boya Ekspertiz Personeli- İzmir -BalıkesirBalıkesir,İzmirBaşvur
Satış Danışmanı – AntalyaAntalyaBaşvur
CRM ve Kampanya Yönetimi UzmanıİstanbulBaşvur
QA EngineerİstanbulBaşvur
Data EngineerİstanbulBaşvur
Test Automation EngineerİstanbulBaşvur
Project ManagerİstanbulBaşvur
Android DeveloperİstanbulBaşvur
Marka Pazarlama UzmanıİstanbulBaşvur

Daha fazla Arabam.com iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu