Başvurular

Afyon Kocatepe Üniversitesi Daimi 2 Güvenlik Görevlisi Alımı 2022

Afyon Kocatepe Üniversitesi Daimi 2 Güvenlik Görevlisi Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Afyon Kocatepe Üniversitesi Daimi 2 Güvenlik Görevlisi Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Afyon Kocatepe Üniversitesi Daimi 2 Güvenlik Görevlisi Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Afyon Kocatepe Üniversitesi Daimi 2 Güvenlik Görevlisi Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2 güvenlik görevlisi alımı ilanları yayınlandı. minimum lise mezunu adaylar bu ilana başvuru yapabilecek. Alım noter kura çekimi ile neticelendirılacaktır. İŞKUR üzerinden verilen ilan numarası ile yapılacak.

Başvurusu 11 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor. Noter kurası 21 Haziran 2021 tarihi Pazartesi günü saat 13:00’te Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk kongre merkezinde yapılacak. Başvurularda kullanılacak iş ilan 00006066435 numarası olarak verilmiştir.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

Başvuru yapacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorunu olmaması ve 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, ulaşım sorunu bulunmamak.

En az lise ve dengi okul mezunu, en fazla ön lisans mezunu olmak.

5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarıyla tamamlamış olmak ve Valilik aracılığıyla tertip edilen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak. Göreve ekranlara gelecek personelin, güvenlik görevini yapmaya engel olacak vücut ve akıl engeli bulunmadığını tam teşekküllü sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık kurulu raporu ile belgelendirmeleri gerekmektedir.

Erkeklerde 170 cm’den, kadınlarda 160 cm’den kısa boylu olmamak, boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakam ile kilosu içindeki fark 10’dan fazla, 15’dminimum olmamak. (örneğin;180 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 80+10=90’dan fazla, 80-15=65’dminimum olmaması gerekmektedir.).

Üniversite tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak. (Adaylar üniversitenin tüm birimlerinde vardiyalı ve dönüşümlü çalışma düzenini kabul etmiş sayılır.).

Afyonkarahisar il ve ilçelerinde ikamet edenlerin başvurusu kabul edilecek. Diğer şehirlerden başvuru alınmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu