Gündem

2023 BMW ENGELLI ARAÇ FIYATLARI (ÖTV MUAFIYETLI BMW FIYATLARI) GÜNCEL

2022 BMW ENGELLI ARAÇ FIYATLARI (ÖTV MUAFIYETLI BMW FIYATLARI) GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde 2022 BMW ENGELLI ARAÇ FIYATLARI (ÖTV MUAFIYETLI BMW FIYATLARI) ile ilgili bilgi aktaracağız. 2022 BMW ENGELLI ARAÇ FIYATLARI (ÖTV MUAFIYETLI BMW FIYATLARI) ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

2022 BMW ENGELLI ARAÇ FIYATLARI (ÖTV MUAFIYETLI BMW FIYATLARI)

Son senelerin en fazla ilgi gören lüks araç markalarından birisi olan BMW, öncedenki senelerde sunduğu ÖTV indirimli araç satışına son vermiştir. ÖTV destekli araç limitlerinin az olması BMW modellerinin liste fiyat aralıklarının yasal sınır olarak tespit edilen tutarların üzerinde olması neticesinde BMW engelli araç satışında bulunamamaktadır.

BMW modellerinin son senelerde özellikle ÖTV muafiyetiyle satın almak isteyenlere ne yazık ki kötü bir haberimiz var. Sıfır BMW modellerinin yasal sınır üzerinde bir liste fiyatına sahip olmasından dolayı engelli araç indirimi kapsamı içinde hiçbir modelinin satışı yapılmamaktadır.

Birçok engelli vatandaşın en fazla satın almak istediği markalardan birisi olan BMW, ÖTV muafiyetli sıfır engelli araç satışı kapsamı içinde hiçbir modelinin satışını yapmamaktadır. Yani ÖTV indirimiyle herhangi bir BMW modelini satın alamazsınız. Bu bağlamda liste fiyatı yasal sınırın altında olan Fiat, Renault, Ford, Kia, Citroen, Opel gibi markaların belirli araçlarını satın alabilirsiniz.

Yılın en iyi markalarından biri olarak karşımıza çıkan BMW, bir çok değişik kasa yapısına sahip araçlarının satışına sürdürmektedir. Sportif Hatchback, sedan Crossover, SUV, Jeep gibi bir çok değişik gövde yapısına sahip araçların satışına devam eden BMW, yeni yılın fiyatı yüksek modellerinin satışına sürdürmektedir. Bu bağlamda BMW engelli araç indirimi kapsamı içinde hiçbir modelini ÖTV indirimiyle satışa sunmayacaktır.

Yasal limitlerde yapılacak büyük bir değişiklikle fakat siz de BMW modellerini ÖTV indirimli olarak satın alabilirsiniz. Bu bağlamda yapılacak değişikliklerden haberdar olmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu